ورزشی

فرهاد مجیدی: از این نماینده مجلس شکایت خواهم کرد

پنل اس ام اس هیرو

به گزارش “آلانه”، طبق معمول و در شرایطی که اصولا اخبار منفی راه خود را برای نشر و همرسانی باز می کند، این توئیت بازتاب فوق العاده ای داشت و به خود فرهاد مجیدی که چندان حضوری در شبکه های مجازی ندارد نیز رسید.

او در ابتدا با انتشار یک استوری در اینستاگرامش نسبت به این ادعا واکنش نشان داد و سپس با آلانه در این باره به گفتگو نشست.

مجیدی که با پایان کارش در استقلال مدتی است در محافل فوتبالی حضور ندارد در این باره گفت: واقعا از چیزی که شنیده ام و به من نسبت داده اند، حیرت زده شدم.

 

 

 

 

 

استوری فرهاد مجیدی در واکنش به توییت نماینده مجلس

 

کاپیتان و سرمربی سابق استقلالی ها ادامه داد: من 44 سال از خدا عمر گرفته ام و تا به حال در این مدت هیچ کار بازرگانی در زنگی ام انجام نداده ام. حتی شرکتی را هم به اسم خود ثبت نکرده ام که بخواهم از طریق آن دست به این کارها بزنم. کار من فوتبال است و سررشته ای در امور دیگر ندارم که بخواهم بخاطرش ارز دولتی درخواست کنم. من نمی دانم این مسئله از کجا به من نسبت داده شده و طبق چه شواهد و طبق چه مدرکی گفته اند من درخواست ارز دولتی داشته ام.

مجیدی در ادامه گفت: فردی که این توئیت را منتشر کرده، نماینده مجلس است و با وجود آنکه احترام ایشان واجب است اما من باید از خودم اعاده حیثیت کنم و بر سر این مسئله از ایشان شکایت خواهم کرد. باز هم تأکید میکنم که حتی روحم از این ماجرا خبر ندارد و اصلا نمی دانم این حرف از کجا بیرون آمده است.

 

 

 

 

تصویر احمد امیرآبادی فراهانی که حالا باید جوابگوی اتهامی که به ستاره سابق استقلال زده باشد

 

 

از سرمربی سابق آبی پوشان درباره مسائلی که در برنامه فوتبال برتر شب گذشته اتفاق افتاد پرسیدیم و اینکه اثبات شد مدیریت وقت استقلال علاقه ای به موفقیت او نداشته است. مجیدی در این باره گفت: فعلا در این زمینه صحبتی ندارم بخصوص که استقلال قرار است با فولاد دیدار مهمی را انجام بدهد. برای آقای فکری و تیم استقلال آرزوی موفقیت میکنم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا