سیاسی

بررسی مشکلات بازار سرمایه در فراکسیون انقلاب با حضور قالیباف

پنل اس ام اس هیرو

یوسفی در گفت‌وگو با باشگاه آلانه خبر داد؛

مجتبی یوسفی سخنگوی فراکسیون نیرو‌های انقلاب مجلس در گفت‌وگو با خبرنگار مجلس گروه سیاسی باشگاه خبرنگارانن جوان،  با اشاره به جلسه امشب فراکسیون نیرو‌های انقلاب اسلامی برای بررسی آخرین وضعیت بازار بورس، اظهار کرد: یکی از موضوعاتی که در جلسه امروز به جمع‌بندی رسیدیم این بود که در فراکسیون به موضوعات اصلی کشور ورود کنیم و با بحث‌های کارشناسی در فراکسیون با آمادگی قبلی در داخل صحن موضوعات مطرح شود.

وی با بیان اینکه در جلسه امروز درباره بازار سرمایه و بورس بحث و بررسی‌هایی انجام شد، ادامه داد: در این جلسه سه کارشناس خبره بورس در جلسه حضور پیدا کردند و گزارشی از وضعیت بازار سرمایه به نمایندگان ارائه کردند.

نماینده اهواز در مجلس با بیان اینکه محسن علیزاده عضو ناظر مجلس در بورس نیز گزارشی را به نمایندگان ارائه کرد، اظهار داشت: بحث‌های متنوعی درباره بازار سرمایه و اشکالاتی که در این حوزه رخ داده و مشکلاتی را برای مردم ایجاد کرده، انجام شد.

سخنگوی فراکسیون نیرو‌های انقلاب تصریح کرد: در این جلسه قالیباف به عنوان رئیس فراکسیون عنوان کرد که با تقویت نقش فراکسیون می‌توانیم بحث کارشناسی در مجلس و به ویژه کمیسیون‌ها را تقویت کنیم.

یوسفی تصریح کرد: در این جلسه قالیباف گفت که به تعبیر رهبر انقلاب در شرایط فعلی بهترین مرگ بر آمریکا کار کردن است، اما در شرایط فعلی چیزی که مانع کارکردن است بروکراسی حاکم بر سیستم‌های دولتی و اداری کشور است که باید از ظرفیت فراکسیون استفاده کنیم و مشکلات را به ویژه در بازار سرمایه را برطرف کنیم.

انتهای پیام/

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا