ورزشی

استقلال دست غریبه‌ ‌هاست (یادداشت)

پنل اس ام اس هیرو

کد خبر: 1719611/2

زمان: 14:50  
1399/08/27

بازدید: 2,480

جای خالی پدر و نجیب زاده ها

برنامه شب گذشته فوتبال برتر نشان داد برای رسیدن به قهرمانی در فوتبال باشگاه های ما مجهز به استراتژی و برنامه نیستند و مدیران برای بیلان شخصی خود حاضرند لبخند رضایت میلیون ها هوادار را قربانی کنند.

به گزارش “آلانه “، انگار قرار نیست آب خوش از گلوی هواداران استقلال پائین برود و آن ها همچنان باید درگیر حواشی مدیرانی باشند که نه برای استقلال بلکه برای اثبات خودشان از تمام خط قرمزها عبور می کنند و اسرارخانوادگی باشگاه را برای عموم مردم بازگو می کنند. انگار نه انگار اعضای هیئت مدیره در باشگاه مسئولیت دارند تا برای دلخوشی این هواداران حرکت کنند و با تصمیماتی که تدبیر در اَن دیده می شود آینده این باشگاه را که طرفداران میلیونی دارد بسازند.انگار نه انگار این تیم چند ساله نتیجه نگرفته و هوادرها در این اوضاع اقتصادی امیدوارند نتیجه بردباری خود را امسال بگیرند.

شب گذشته برای هواداران این تیم میلیونی سخت گذشت ، سخت تر از نیمه دوم بازی با العین در امارات و حتی سخت تر از بازی برابر جوبیلو ایواتا ژاپن در تهران . خانواده بزرگ استقلال شب گذشته برای چندمین بار در این چند ساله دید بزرگتری در این باشگاه نیست تا از خودش برای خوشنودی آنها بگذرد .کجاست پورحیدری که عطای تیم ملی را برای نشستن بر روی نیمکت استقلال سه روز قبل از دربی به لقایش ببخشد و لشکر شکست خورده استقلال را رهبری کند، کجاست کسی که خانه خود را بفروشد و خانواده خود را مستاجر کند تا هویت باشگاه و هوادرها لطمه نخورد؟

آقایان مدیر! این تیم بزرگان زیادی به خود دیده است . مردانی که پیراهن باشگاه را به تن کرده اند ، عرق ریختند و برای باشگاه مربیگری کردند و بعد از رفتن در مورد اتفاقات رفتنشان کلامی حرف نزدند تا به تیم ضربه نزنند.مرحوم منصور پورحیدری ،مرحوم ناصر حجازی  ،پرویز مظلومی ،امیر قلعه نویی،صمد مرفاوی  و علیرضا منصوریان همگی با سابقه بستن بازوبند کاپیتانی و سرمربیگری تیم خروار خروار حرف های ناگفته دارند که نزدیکترین شخص به آنها هم ازآن چیزی تا حالا نشنیده است و نخواهد شنید ،چون آن ها متعلق به این خانواده هستند و دوست ندارند اعضای خانواده خود را ناراحت ببینند.آن ها حاضر نیستند  لبخند رضایت هوادارها را به منافع شخصی خود بفروشند.آن ها عضوی از این خانواده هستند و برای سربلندی خانواده لام تا کام حرفی نمی زنند تا کسی از آن سوء برداشت نکند و تیم را به حاشیه نبرد.

این تیم بزرگتر ندارد تا نگذارد غریبه ها  اسرار خانواده را با بلندگو هوار نزنند .هواداران به عینه دیدند مدیران باشگاه  به جای فکر کردن به تیم در حال جمع آوری مستندات هستند تا انتقام شخصی بگیرید از کسانی که همین چند ماه پیش همدیگر را حلوا حلوا می کردند.

شما!انگشت اشاره هوادارها به شماست آقای مدیر!شما برای این تیم ساخته نشدید، این تیم عاشق می خواهد.عاشقی که برای عشقش از خانواده و منصب می گذرد عین منصور خان پورحیدری.

محمدرضا تقی خانی

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا