ورزشی

پورموسوی: پیکان درخواست تعویق بازی را داده بود

پنل اس ام اس هیرو

کد خبر: 1719486/41

زمان: 19:39  
1399/08/26

بازدید: 2,149

از تارتار شناخت دارم، از تیمش نه؛

سیروس پورموسوی می‌گوید تیم نفت آبادان آماده شروع مسابقات لیگ برتر است و یک تیم جوان نیز برای ایجاد پشتوانه برای تیم اصلی تشکیل داده است.

به گزارش “آلانه”، سیروس پورموسوی سرمربی تیم فوتبال نفت آبادان در رابطه با دیدار معوقه برابر پیکان که قرار است از هفته اول رقابت های لیگ برتر در دوره بیستم روز آینده در ورزشگاه تختی آبادان برگزار شود، گفت: ما خیلی دیر شروع کردیم به خاطر مشکلاتی که داشتیم. خدا را شکر با تلاش و همت مدیریت و مجموعه باشگاه و مسئولین شهر توانستیم عقب افتادگی ای که داشتیم را جبران کنیم و به امید خدا فردا با تلاش بازیکنان اولین سه امتیاز خانگی را به دست بیاوریم و به هواداران تقدیم کنیم که جایشان در ورزشگاه خالی است.
از پورموسوی در مورد تغییر در کادر فنی پیکان پرسیده شد و اینکه آیا شناختی از این تیم وجود دارد یا خیر که او گفت: شرایط تقریبا یکسان است. تیم پیکان تغییرات داشته و ما هم تغییرات زیادی داشتیم ولی من و آقای تارتار همدیگر را می شناسیم. با توجه به اینکه نسبت به حریف فیلمی نداشتیم، بیشتر توجه‌مان به خودمان خواهد بود.

پورموسوی در مورد روند نقل و انتقالات نفت آبادان عنوان کرد: ببینید ما در کنار تشکیل تیم نفت آبادان برای لیگ بیستم، یک تیم جوان هم شکل دادیم که پشتوانه سازی شود. در آخرین بازی دوستانه یک جوان را دیدیم و او را هم جذب کردیم. با تیمی که تشکیل دادیم، پشتوانه ای برای نفت ابادان شکل خواهد گرفت که مثل امسال به یکباره تیم خالی نشود.

سرمربی نفت آبادان در مورد احتمال لغو مسابقات و اینکه خبری به آنها داده شده یا خیر، عنوان کرد: تا این لحظه چیزی به ما ابلاغ نشده است. با توجه به فشردگی زیادی که در مسابقات داریم، فکر می کنیم راه‌کاری برای انجام مسابقات داشته باشند. 29 ام و 30 ام هفته دوم برگزار می شود. اگر بخواهند تعطیل کنند، شاید یک هفته تعطیل شود. به هر حال ما تابع تصمیمات فدراسیون هستیم. هفته قبل بازی عقب افتاد  و به نفع ما بود و الان نمی توانیم گلایه کنیم. تابع تصمیم فدراسیون هستیم.

او در مورد کم شدن آمادگی تیمش به این دلیل بیان کرد: اگر ما یک برنامه مدون داشته باشیم، نمی شود ولی اگر برنامه مدونی باشد و به ما اعلام شود، می توانیم بر اساس آن برنامه ریزی کنیم؛ حتی اگر فشرده باشد.

پورموسوی در مورد دلیل بازی با پیکان در هفته اول رقابت های لیگ بیستم و اینکه استانداری درخواست برای تعویق بازی را تکذیب کرده، توضیح داد: این درخواست را باشگاه پیکان مطرح کرده و مستنداتش هم موجود است. با توجه به اینکه سرمربی آنها عوض شده بود، این درخواست را مطرح کردند و ما هم مصدوم داشتیم و نیاز به آماده سازی بیشتری داشتیم و از درخواستشان استقبال کردیم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا