ورزشی

پایان جنگ 2 ماهه رشید مظاهری و تراکتور

پنل اس ام اس هیرو

به گزارش “آلانه”، مظاهری که در روزهای انتهایی فصل گذشته نغمه جدایی از تراکتور سر باز زد و اقدام به فسخ یک طرفه قرارداد خود با این باشگاه کرد، بعد از گذشت 3 هفته باب مذاکره با استقلال را باز کرد و در شرایطی که صحبت هایی مبنی بر پیوستن او به پرسپولیس مطرح می شد، با احمد سعادتمند به توافق رسید تا خیال آبی ها بابت استخدام یک دروازه بان مطمئن راحت شود.

مظاهری سپس تمرینات خود را با استقلال آغاز کرد و در شرایطی که صحبت هایی مبنی بر جدایی سیدحسین حسینی شنیده می شد، اما این دروازه بان نیز در استقلال  ماندنی شد تا دروازه استقلال دوباره شرایطی جالب و پرهیجان تر از فصل گذشته پیدا کند.

اما عقد قرارداد رشید و استقلال در شرایطی انجام شد که باشگاه تراکتور نیز شکوائیه ای را به کمیته تعیین وضعیت فدراسیون فوتبال فرستاد و این بازیکن را به جدایی غیرقانونی از باشگاه و عدم وفاداری به مفاد قرارداد متهم کرد.

شکایتی که خیلی زود از سوی رشید مظاهری پاسخ داده شد و وکیل وی اعلام کرد که باشگاه در عقد قرارداد با وی صادق نبوده و در محتویات قرارداد در سالهای دوم و سوم دست برده شده است و اساسا شکایت رشید مظاهری و جدایی او از باشگاه تراکتور به همین سبب انجام شده است.

این پرونده که ظاهرا پیچیدگی و حساسیت های بسیاری داشت، در چند مرحله در کمیته تعیین وضعیت مورد بررسی قرار گرفت و در شرایطی که هواداران استقلال بابت مدت زمان طولانی رسیدگی به آن خشمگین به نظر می رسیدند، سرانجام امروز احمد مددی سرپرست باشگاه استقلال رسما اعلام کرد این پرونده به سود رشید مظاهری و البته باشگاه استقلال به پایان رسیده و مختومه اعلام خواهد شد.
باشگاه تراکتورسازی ادعا کرده بود در صورتی که رای این پرونده به سود مظاهری باشد، پرونده را به فیفا خواهند برد اما در عین حال آنها با خرید یک دروازه بان در این فصل نشان دادند که پرونده رشید مظاهری و بازگشت او به تراکتور چندان مدنظرشان نیست اگرچه پیروزی در این پرونده حقوقی برایشان بسیار پر اهمیت به نظر می رسید.

در نهایت این خبر از سمت باشگاه استقلال منتشر شده است و هنوز فدراسیون فوتبال اقدام به اعلام رسمی آن نکرده است اما به نظر می رسد با توجه به رسمیت اعلام این موضوع در صفحه اطلاع رسانی باشگاه استقلال، باید از رای کمیته تعیین وضعیت به سود مظاهری مطمئن بود.

تراکتور که شب گذشته با تغییر مدیرعامل مواجه شده، ممکن است مسائل بزرگ تری داشته باشد اما یقینا به این موضوع واکنش نشان خواهد داد. رشید مظاهری پس از حضور در 2 اردوی تیم ملی، از حالا به عنوان بازیکن استقلال کار خود را جدی تر دنبال خواهد کرد تا هر چه سریعتر پیراهن آبی ها را بر تن کند و جنگ بزرگ خود را برای تصاحب پیراهن شماره یک تیم ملی، کلید بزند.

البته شایعاتی درباره نارضایتی او از تلاش استقلال برای کاهش قرارداد وی شنیده می شود که باید دید در این زمینه چه اتفاقی رخ خواهد داد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا