ورزشی

نیمار خیانت کرد، رئیس شوم او را بر نمی گردانم

پنل اس ام اس هیرو

به گزارش “آلانه”، در نقل و انتقالات تابستانی سال 2017 بود که نیمار با یک قرارداد رکورد شکن و 222 میلیون یورویی به پاری سن ژرمن پیوست تا در کمال تعجب دوران حضور او در بارسلونا پایان یافته باشد و به نوعی چالش جدید خود را با تیم فرانسوی تجربه کند.

 

نیمار در یکی دو فصل ابتدایی حضور خود در PSG نتوانست انتظارات را برآورده کند. در واقع مصدومیت های پیاپی و حواشی بسیار زیاد باعث شد تا او نتواند قابلیت های خود را به نمایش بگذارد و حتی رابطه بین  فوق ستاره برزیلی و هواداران پاری‌سن‌ژرمن نیز شکراب شده بود.

 

 

 

 

اوضاع بد نیمار در پاری سن ژرمن باعث شد که او در نقل و انتقالات تابستانی سال 2019 در آستانه جدایی از پاری سن ژرمن و بازگشت به بارسلونا قرار گیرد اما نهایتاً عدم موافقت باشگاه فرانسوی مانع از رقم خوردن این اتفاق شد.

 

 

 

 

در حالی که بسیاری از رسانه ها از احتمال بالای تمدید قرارداد نیمار با پاری سن ژرمن صحبت می کنند اما نشریه اسپورت کاتالونیا اخیرا با تیتر “نیمار به کمپین ورود می‌کند” ادعای دیگری را مطرح کرد و مدعی شده که این فوق ستاره برزیلی از حضور در PSG رضایت ندارد و نمی خواهد قراردادش را تمدید کند و حتی برخی نامزدهای ریاست باشگاه بارسلونا مذاکراتی را با او انجام داده اند. 

 

 

 

 

ویکتور فونت نامزد ریاست باشگاه بارسلونا در واکن به این اخبار گفت:« نیمار از لحاظ ورزشی می تواند در پروژه ای با رهبری ژاوی کاملا به کار بیاید ولی او در برنامه های من جایی ندارد. در درجه اول، از لحاظ اقتصادی جذب نیمار به صلاح نیست ضمن اینکه او از بارسا شکایت قضایی هم کرده است. نیمار چند سال پیش به باشگاه خیانت کرد و اگر رئیس شوم، برنامه های برای بازگرداندن او نخواهم داشت.»

 

تمدید با مسی:« یک پروژه ورزشی و سازمانی قوی را به مسی ارائه خواهیم داد تا به تمدید متقاعد شود.»

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا