ورزشی

ناقوس‌ها برای ساوت‌گیت به صدا درآمد؟

پنل اس ام اس هیرو

کد خبر: 1719382/50

زمان: 11:30  
1399/08/26

بازدید: 5,619

مورینیو را سرمربی انگلیس کنید

بعد از شکست انگلیس مقابل بلژیک و حذف از لیگ ملت‌های یوفا مساله اخراج ساوت‌گیت از تیم ملی برای اولین بار از زبان یکی از شاگردان سابقش در میدلزبورو مطرح شد.

به گزارش “آلانه”، بعد از شکست دیشب انگلیس مقابل بلژیک در لیگ ملت‌های یوفا که باعث شد انگلیسی‌ها دیگر شانسی برای صعود از گروه شان نداشته باشند می‌شد حدس زد که گرت ساوت‌گیت هدف موجی از انتقادها و فشارها قرار بگیرد. اما اولین حمله صریح به او از سوی یکی از شاگردان سابقش در میدلزبورو مطرح شد که حتی پیشنهاد کرد مورینیو به جای او سکان هدایت انگلیس را به عهده بگیرد.

 

میدو در کنار مربی‌اش ساوت‌گیت در میدلزبورو

 

احمد عبدالحمید ستاره سابق مصری که در انگلیس به میدو معروف است و در دوران حضور ساوت‌گیت روی نیمکت میدلزبورو برای او بازی می‌کرد، کسی که خودش سال‌ها هدایت تیم زمالک مصر را هم بر عهده داشته و با مربی گری آشنا است اعلام کرد وقت آن رسیده که ساوت‌گیت نیمکت انگلیس را ترک کرده و مورینیو به جای او منصوب شود.

 

 

میدو که به مدت سه سال در میدلزبورو شاگرد ساوت گیت بوده می‌گوید او فاقد شخصیتی است که برای هدایت تیمی با این همه استعداد لازم است.

 

 

ستاره سابق مصری در حساب توییتری خود نوشت: ” انگلیس به یک مربی درست و حسابی احتیاج دارد. آنها با ساوت‌گیت فقط وقت شان را تلف می‌کنند. این درست است که او جلوی رسانه‌ها همیشه چیزهایی که باید را می‌گوید و شاید به همین خاطر است که این همه مدت توانسته این شغل را حفظ کند. باور کنید هر وقت که در نیمه اول اوضاع خراب می‌شد او در رختکن زبانش بند می‌آمد. بازیکنان ترس او را حس می کردند“.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا