ورزشی

طاهرخانی: جای شاهین بودم به پرسپولیس نمی‌رفتم 

پنل اس ام اس هیرو

به گزارش آلانه و به نقل از گل ، یکی از این گزینه ها گویا شاهین طاهرخانی، مدافع جوان استقللال بوده که با آنها به مشکل خورد تا همچون نادری به شکلی برعکس سر از باشگاه سرخ های پایتخت و تیم رقیب در بیاورد و به این شکل در آستانه تبدیل شدن به یک یاغی جدید سرخابی ها باشد. هنوز تکلیف شاهین مشخص نیست اما او برسر رفتن به پرسپولیس با حمیدرضا طاهرخانی هافبک سابق سرخ ها که در گذشته با هم چلنج هم داشتند، مشورت گرفته و این بازیکن معتقد است او می تواند در پرسپولیس موفق باشد و بهترین روزها را در کنار سیدجلال به عنوان یک مربی تجربه کند.

 

هنوز تیم جدیدت مشخص نشده است؟
بله کمی این پروسه طول کشید اما با چند تیم صحبت هایی داشتیم و به زودی تصمیم نهایی را می گیرم. بیشترین وقت من را پروسه رفتم به لیگ پرتغال به خودش اختصاص داد تا ویزای من آماده شود که متاسفانه این اتفاق نیفتاد و همین مساله باعث شد زمان زیادی را از دست بدهم. با این همه به زودی تیم جدیدم را انتخاب می کنم.

 

همه بعد جدایی تو از پرسپولیس دنبال اتفاقات خوب بودند اما قبول داری این اتفاق نیفتاد؟
بله متاسفانه سال گذشته رفتار خوبی با من نداشتند و با اینکه به دنبال پیشرفت بودم زمان آقای کالدرون به دنبال جدایی قرضی بودم که در نهایت من را به سمتی بردند که جدا شوم. با این حال خدا را شکر شرایط پرسپولیس خوب است و امیدوارم امسال هم مثل چند سال گذشته به قهرمانی برسد و در فینال آسیا هم جام را به دست بیاورد.

 

 

حتما شنیدی که فامیلت قرار است به پرسپولیس بیاید؟

بله با من تماس داشت و با هم صحبت کردیم. با هم در مورد شرایط پرسپولیس و دیگر مسائل صحبت کردیم و به او توصیه کردم که با تامل و صبر بهترین تصمیم را بگیرد.

 

از شاهین خواستی که به پرسپولیس بیاید یا نه؟
به هرحال بهترین تصمیم را باید خودش بگیرد اما قطعا به شاهین توصیه کردم که اگر پرسپولیس او را می خواهد جواب مثبت بدهد چون راه پیشرفت برای او باز خواهد بود. موقعیت زیادی برای موفقیت دارد و بهتر از این است که در استقلال پشت خط چند بازیکن بماند. با این حال تصمیم آخر را باید خودش بگیرد.

 

به نظرت این طوری با هواداران به مشکل نمی خورد؟
سخت هست و دیدید که نادری چه شرایط سختی را برای پیوستن به استقلال تجربه کرد هرچند که به نظرم علی رغم میل باطنی اش این تصمیم را گرفت و با توجه به شرایط قراردادی که با تیم بلژیکی داشت در پرسپولیس نماند. با این حال بحث هواداری خیلی مهم است اما باید بازیکن شرایط موفقیت را هم در دنیای حرفه ای برای خودش لحاظ کند. من به شخصه اگر در چنین موقعیتی بودم چنین تصمیمی نمی گرفتم اما فوتبال است و باید به دنبال اتفاقات بزرگ بود. شاهین بازیکن با کیفیتی است و امیدوارم موفق باشد.

 

یعنی به نظرت او در کنار مدافعانی همچون سیدجلال و کنعانی زادگان می تواند موفق باشد؟
فقط در یک کلمه بگویم آقاسید بهترین سکو و مربی برای شاهین خواهد بود اگر به پرسپولیس برود. حسین کنعانی زادگان هم مدافع ملی پوش است و بودن کنار این این دو باعث می شود که مربیان همه چیز تمام را کنار خودش ببیند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا