ورزشی

سوارز: با مسی زیاد صحبت می‌کنم، اما نه درباره فوتبال

پنل اس ام اس هیرو

کد خبر: 1719370/50

زمان: 10:30  
1399/08/26

بازدید: 1,274

لوئیس سوارز می‌گوید با وجود جدایی از بارسلونا همچنان با لیونل مسی صحبت می‌کند هر چند صحبتهای آنها نه درباره فوتبال بلکه درباره دیگر مسائل زندگی است.

به گزارش “آلانه”، لوئیس سوارز ستاره اروگوئه ای می‌گوید با وجود جدایی اش از بارسلونا و پیوستن به اتلتیکو مادرید ارتباطش با دوست صمیمی خود لیونل مسی را حفظ کرده و این دو همچنان مدتهای طولانی با هم صحبت می‌کنند. اما سوارز می‌گوید آنها حالا ترجیح می‌دهند در صحبتهای خود راجع به فوتبال چیزی نگویند بلکه از مسائل مختلف زندگی حرف بزنند.

 

 

باشگاه بارسلونا امسال تابستان اجازه داد لوئیس سوارز بعد از سالهای درخشش در این تیم راهی اتلتیکو مادرید شود. انتقالی که با انتقاد دوست صمیمی او لیونل مسی همراه شد. بازی کردن در دو تیم رقیب اما باعث قطع ارتباط این دو دوست نشده.

 

سوارز در گفتگو در مارکا در این باره گفت: ” واقعیت این است که ما هنوز خیلی با هم صحبت می کنیم. ولی راستش را بخواهید صحبتهای ما درباره زندگی است نه فوتبال”.

 

ستاره اروگوئه ای در ادامه گفت: ” همین اواخر تولد یکی از بچه‌های من و یکی از بچه‌های مسی بود. ما با هم درباره زندگی، ویروس کرونا و خیلی چیزهای دیگر صحبت کردیم ولی درباره فوتبال صحبت خیلی کوتاهی بین ما رد و بدل شد. آن هم راجع به گلهایی که از دست داده بودیم و سیستمهای تاکتیکی و این مسائل. ما بیشتر به فکر مسائل خانوادگی هستیم تا فوتبال”.

 

 

سوارز در پاسخ به سوال‌های مارکا درباره خروجش از بارسلونا گفت: ” به خاطر نوع رفتار باشگاه ناراحت و دلسرد بودم و قبلاً هم این را گفته ام. ولی وقتی یک در بسته می‌شود پنج در دیگر باز می‌شود. از طرف کسانی که برای کار و حرفه ای گری و فوتبال من ارزش قائلند. از این بابت احساس غرور می کنم. وقتی آنها من را نخواستند باشگاه دیگری بود که من را خواست. من حالا به رضایت رسیده ام و از شرایط فعلی ام لذت می برم”.

 

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا