ورزشی

سعادتمند: استراماچونی را دیدم؛ میثاقی: سند رو کن!

پنل اس ام اس هیرو

به گزارش “آلانه” پس از ماه‌ها گذشت زمان از سفر جنجالی تیم مدیریتی استقلال که در رأس آن احمد سعادتمند مدیرعامل آبی‌ها حضور داشت به ایتالیا، هنوز جزئیات این سفر مبهم است و شرایط ویژه پیش از دربی پایتخت و شکایت استراماچونی و عدم بازگشت او به نیمکت استقلال همگی باعث شده‌اند تا این سفر از سوی هواداران استقلال، بیهوده و صرفا برای از دست رفتن جام حذفی و تمرکز کادرفنی تلقی شود.

 

یکی از سرفصل‌های مناظره جنجالی خلیل زاده و سعادتمند، موضوع سفر مدیرعامل سابق استقلال به ایتالیا بود؛ در ادامه جزئیات مناظره خلیل زاده و سعادتمند را می‌خوانید، البته که در این میان بارها میثاقی مجری برنامه یادآور شد که احمد سعادتمند هیچ مدرکی را از دیدار خود با مربی ایتالیایی منتشر نکرده است.

 

سعادتمند: من به دستور تمامی اعضای هیات مدیره و با هماهنگی وزارت امور خارجه، وزارت ورزش و جوانان و حراست اداره کل ورزش و جوانان تهران برای مذاکره استراماچونی به ایتالیا رفتم؛ من در آن‌جا هم خودشان را دیدم و هم وکیل ایشان را دیدم و باهم جلسه‌ای را داشتیم.

میثاقی: شما عکسی یا مدرکی از جلسه‌تان با استراماچونی و یا وکیل ایشان دارید؟ شما می‌گویید رفته‌اید و مذاکره انجام داده‌اید اما هیچ عکسی بیرون نیامده است.

سعادتمند: استراماچونی گفت آنقدر با من عکس گرفته‌اند و در قطر سواستفاده کرده‌اند (اشاره به سفر قبلی و مذاکره خلیل زاده رئیس هیات مدیره استقلال)، من نمی‌خواهم دیگر عکس بگیریم و بهتر است که عکس نگیریم. من هیچ‌جا این موضوع را مطرح کرده بودم اما اینجا سکوت خود را می‌شکنم و پیامکی از استراماچونی را برای شما آقای میثاقی می‌فرستم.

 

(پیامک برای میثاقی ارسال شد و روی نمایشگر برنامه نشان داده شد که در آن پیامک موضوع خاصی مطرح نشده بود که اثبات کند جلسه برگزار شد و صرفا در آن گفته شده بود که از هم‌صحبتی با شما (سعادتمند) خیلی خوشحال شدم و در پیامک مشخص نبود که این صحبت حضوری و یا غیرحضوری بوده. همچنین در پیام استراماچونی نوشته شده بود که امیدوارم شما را ببینم.)

 

بلافاصله پس از دقایقی از نمایش پیامک استراماچونی که برای سعادتمند ارسال شده بود، اسماعیل خلیل زاده رئیس هیات مدیره استقلال که در استودیو حضور داشت، گفت که هم‌اکنون پیامکی به دست من رسیده است که استراماچونی به شخص دیگری (از اطرافیان اسماعیل خلیل زاده) آن را ارسال کرده بوده و رئیس هیات مدیره آبی‌ها نیز آن را در برنامه نشان داد. در آن پیامک استراماچونی گفته بود که به هیچ‌عنوان آقای سعادتمند با من دیداری نکرده و او یک روز در ایتالیا بوده است که تنها با وکیل من دیدار داشته و با خودِ من (استراماچونی) دیداری نداشته است.

 

در ادامه این موضوع جنجالی، سعادتمند گفت که من صحبت کرده بودم که استراماچونی به ایران بیاید و پولش برای قرارداد سال دوم را دریافت کند و از طرفی سرمربیگری‌اش را انجام بدهد؛ اما اکنون او به ایران نیامده، هم باید پول قراردادش را پرداخت کنیم و هم دیرکرد آن را. مضاعف بر آن‌که غرامت دریافتی استراماچونی به یورو محاسبه می‌شود.

 

خلیل‌زاده در پاسخ به اظهارات سعادتمند گفت: سفر ایشان به ایتالیا باعث شد تا ما از سوی هواداران بی‌دلیل توهین بشنویم  و متاسفانه این سفر هیچ دستاوردی را هم برای باشگاه استقلال نداشت.

 

در پایان این بحث جنجالی، محمدحسین میثاقی بار دیگر از سعادتمند خواست تا مدرکی از جلساتش با استراماچونی را نشان بدهد؛ او همچنین گفت که در زمانی که سعادتمند اعلام می‌کرد که با مربی ایتالیایی جلسه داشته، استراماچونی در صفحه اینستاگرامی‌اش با انتشار استوری‌هایی آن جلسات را تکذیب می‌کرد و خلاف صحبت‌های مدیرعامل آبی‌ها را مطرح می‌کرد.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا