ورزشی

ستاره فرانسوی بارسلونا ماندنی می شود؟

پنل اس ام اس هیرو

کد خبر: 1719495/42

زمان: 20:04  
1399/08/26

بازدید: 8,386

عثمان دمبله، ستاره فرانسوی بارسلونا هنوز در مورد آینده خود در این باشگاه تصمیم نگرفته است.

به گزارش “آلانه”، عثمان دمبله در طول سه فصل حضور خود در ترکیب بارسلونا عملکرد پرفراز و نشیبی داشته و هنوز به خوبی موفق به جایگزینی نیمار در ترکیب این تیم نشده است. بی نظمی های متوالی و مصدومیت های مکرر هنوز اجازه نداده عثمان دمبله به طور کامل قادر به ارائه توانایی های خود در نوکمپ باشد و آینده این بازیکن در بارسلونا در هاله ای از ابهام قرار گرفته است.

 

 

قرارداد عثمان دمبله با بارسلونا در تابستان سال 2022 به اتمام می رسد و هنوز تصویر روشنی از آینده این بازیکن در نوکمپ وجود ندارد. منچستریونایتد در تابستان امسال فاصله ای تا جذب این وینگر جوان نداشت و باشگاه انگلیسی قصد دارد در فصل زمستان برای خرید عثمان دمبله یک بار دیگر اقدام کند، اما نشریه موندودیپورتیوو مدعی شد بلوگرانا قصد فروش او را ندارد و به زودی پیشنهاد تمدید قرارداد را به عثمان دمبله ارائه خواهد کرد.

 

خود این بازیکن هنوز در مورد آینده تصمیم نگرفته و اخباری درمورد تمایل عثمان دمبله به جدایی نیز منتشر شده است. با توجه به مصدومیت آنسو فاتی و البته احتمال جدایی لیونل مسی در تابستان بعدی، مدیران بارسا به این نتیجه رسیده اند که در حال حاضر بهترین راه حل تلاش برای حفظ عثمان دمبله است. اما پیشنهاد باشگاه هایی چون منچستریونایتد و البته یوونتوس، این ستاره فرانسوی را به ماندن در نوکمپ مردد کرده و عدم پذیرش پیشنهاد تمدید قرارداد به منزله احتمال جدایی او در تابستان سال 2021 خواهد بود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا