ورزشی

رونالدو جانور است؛ کافی است تمریناتش را ببینید

پنل اس ام اس هیرو

کد خبر: 1719456/29

زمان: 17:51  
1399/08/26

بازدید: 10,035

فابیو کوئنترائو:

مدافع چپ پرتغالی سابق رئال مادرید تمرین کنار رونالدو را یکی از افتخاراتش می داند.

به گزارش “آلانه”، فابیو کوئنترائو سال 2011 به رئال مادرید پیوست و فراز و فرودهای بسیاری را با رئال تجربه کرد. او که نیمکت نشین مارسلو بود، سرانجام نتوانست در رئال جایگاهی برای خود پیدا کند و به صورت قرضی راهی تیم های دیگر از جمله اسپورتینگ لیسبون شد. سال 2018 او از رئال به صورت قطعی به ریو آوه پیوست و پس از یک فصل در این تیم اعلام بازنشستگی کرد اما اخیرا بار دیگر به فوتبال بازگشته و فصل جاری بازیکن ریو آوه است.

 

 

 

 

کوئنترائو هفت سال بازیکن رئال مادرید بود. او در توصیف سال های حضورش در رئال گفت: هفت سال با رئال قرارداد داشتم و در میانه ها یک بار نیز تمدید کردم. هر بازیکنی موفق نمی شود هفت سال در عضویت تیمی مثل رئال مادرید باشد.

 

 

 

 

بدون شک در این مدت تمرین و بازی کنار رونالدو اتفاق ویژه ای بود. به همه می گویم که کاش شانس تماشای تمرینات رونالدو نصیب شان شود تا بهتر بتوانند او را بشناسند. رونالدو یک جانور است و کافی است تمریناتش را تماشا کنید تا ببینید چه کارهایی از او بر می آید. او با یک استعداد خالص متولد شده و با تمرین و تلاش زیاد، توانست بهترین بازیکن دنیا شود. افتخار می کنم روزی کنار رونالدو بازی کردم و با او هنوز هم دوستی صمیمانه ای دارم.»

 

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا