ورزشی

دنیای فوتبال آماده ظهور یک ستاره بااستعداد

پنل اس ام اس هیرو

کد خبر: 1719479/42

زمان: 19:07  
1399/08/26

بازدید: 21,887

جهان فوتبال آماده تماشای درخشش یوسوفا موکوکو در بالاترین سطح فوتبال در ترکیب دورتموند است.

به گزارش “آلانه”، یوسوفا موکوکو، بازیکن نوجوان دورتموند در سالهای اخیر یکی از استعدادهای آینده دار و شگفتی ساز جهان فوتبال لقب گرفته و بسیاری او را یکی از ستاره های بزرگ این ورزش در دو دهه آتی می دانند. این بازیکن 15 ساله که به زودی 16 ساله خواهد شد، در سالهای اخیر تمام رکوردهای گلزنی در رده های پایین باشگاه دورتموند را شکسته و اخیرا نیز عملکرد شگفت انگیری از خود ارائه داده است. موکوکو در سه بازی اخیر در رده های نوجوانان موفق به زدن 10 گل و ارسال یک پاس گل شده که رکوردی خیره کننده محسوب می شود.

 

 

لارس ریکن، مدیر بخش های پایه باشگاه دورتموند معتقد است یوسوفا موکوکو علیرغم سن و سال کم آماده بازی کردن در بالاترین سطح فوتبال است. او در این رابطه گفت: “امیدوارم موکوکو بتواند به رویاهای خود دست پیدا کند. او بازیکنی اجتماعی و خوش اخلاق است و برای رسیدن به جایگاه فعلی خود بسیار تلاش کرده است.”

 

موکوکو در ماه نوامبر 16 ساله خواهد شد و در این تاریخ مجوز بازی کردن در بوندس لیگا برای او صادر می شود. لارس ریکن مدعی شد این مهاجم با استعداد پیش از این به او ثابت کرده که آماده است اولین بازی خود را انجام دهد. او گفت: “هیچ بازیکن جوانی در سالهای اخیر به اندازه او بازی نکرده و در تمرینات حضور نداشته است. این یک شاخص مهم بوده و نشان می دهد موکوکو قادر به کنار آمدن با فشارهای فوتبال حرفه ای است.”

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا