ورزشی

درخواست اسکوچیچ از فدراسیون؛ در آزادی بازی کنیم 

پنل اس ام اس هیرو

کد خبر: 1719372/34

زمان: 10:38  
1399/08/26

بازدید: 2,960

تیم ملی با رهبری اسکوچیچ تا اکنون دو بازی دوستانه انجام داده است که هر دو بازی در خانه حریفان بوده است. تیم ملی هم چنان می خواست با مالی در ترکیه بازی کند که این بازی به دلیل حضور بازیکنان کرونایی در ترکیب تیم حریف برگزار نشد. 

به گزارش “آلانه”، از آنجایی که تیم ملی در بازی بعدی خود میزبان است اسکوچیچ از فدراسیون فوتبال درخواست کرده در فیفا دی بعدی نهایت تلاش خود را بکار گیرد در استادیوم آزادی برای تیم ملی بازی دوستانه تدارک ببیند. فدراسیون فوتبال تا به این جای کار در اجرای این درخواست موفق نبوده؛ با این حال خیلی نمی شود به فدراسیون فوتبال خرده گرفت به این خاطر که وضعیت قرمز ایران در بحث کرونا تیم ها را در سفر به تهران مردد کرده است. همان طور که پیش تر تیم های سوریه و عمان بازی های دوستانه خود با تیم ملی فوتبال ایران در تهران را لغو کرده اند. با این حال فدراسیون فوتبال در تلاش است با اطمینان خاطر به حریفان آنها را برای سفر به تهران و بازی در تیم ملی ترغیب کند. از جمله اینکه در سفر به تهران محیط ایزوله  و ضد عفونی شده در اختیار آنها قرار خواهد گرفت و هیچ خطری آنها را تهدید نخواهد کرد. 

 

تیم ملی برای صعود به جام جهانی 2022 چهار بازی دیگر پیش رو دارد که به دلیل باخت در برابر تیم های عراق و بحرین باید این چهار بازی را با پیروزی پشت سر بگذارد. شکست تیم های ازبکستان و بوسنی در بازی های دوستانه نشان داد که اسکوچیچ تیم خوبی را برای ادامه بازی های مقدماتی جام جهانی ساخته و پرداخته کرده است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا