ورزشی

خشم کی‌روش از داوری: داور علیه کلمبیا جنایت کرد

پنل اس ام اس هیرو

به گزارش “آلانه”، کلمبیا با هدایت کارلوس کی‌روش بعد از شکست 3-0 مقابل اروگوئه در روز جمعه و در حالیکه تیمش فردا در یک بازی دیگر به مصاف اکوادور می‌رود داور بازی با اروگوئه را به سر بریدن تیمش متهم کرد. کی روش همچنین گفت با وجود اینکه برای اکوادور احترام قائل است برای پیروزی به این کشور خواهد رفت و اطمینان دارد تیمش با دست پر به خانه برخواهد گشت.

 

کی‌روش در آستانه بازی کلمبیا با اکوادور در یک کنفرانس خبری شرکت کرد.

 

 

تغییرات در بازی با اکوادور

ما هم مثل همه تیم‌های بزرگ برنامه‌های خود را برای هر بازی داریم. وقتی تیم برنده نمی‌شود باید بپذیریم که همه چیز عالی نبوده و تیم باید بهتر شود و پیشرفت کند. ما ممکن است در یک بازی شکست بخوریم ولی نمی توانیم اراده مان برای پیروزی در بازی بعدی را از دست بدهیم.

 

تیم اکوادور

اکوادور تیمی است که خوب بازی می‌کند و در هر بازی گل می‌زند. ما آنها را خوب می‌شناسیم، نه صرفاً به خاطر آنالیزهایی که کرده ایم بلکه به خاطر بازی‌های قبلی مان با این تیم. ما نقاط قوت و ضعف اکوادور را می‌شناسیم. اکوادور مربی جدیدی دارد که خیلی چیزها را تغییر داده است. ما همه چیزهایی که باید را می‌دانیم و به اکوادور مثل همه تیم‌ها احترام می‌گذاریم. ولی با توجه به کیفیت تیم ما و استعداد بازیکنان مان می‌دانیم که این توان را داریم که در خانه حریف سه امتیاز را بدست بیاوریم. ما با این ذهنیت وارد بازی می‌شویم. در بازی با اکوادور ما فقط به یک چیز فکر می‌کنیم: بدست آوردن حداکثر امتیاز.

 

آماده سازی کلمبیا برای این بازی

ما ریکاوری و آماده سازی را پشت سر گذاشتیم و همه جزئیات را به دقت بررسی کردیم. مهمترین عامل اما روحیه و ذهنیت درست است. ما به ارتفاع محل برگزاری بازی فکر نمی کنیم بلکه تمرکزمان روی آماده سازی تیم است. ما باید اعتماد به نفس داشته باشیم و فوتبال را خوب بازی کنیم. ما می خواهیم بهتر از اکوادور باشیم. تغییر محل برگزاری بازی ها بخشی از این رقابتها است و ما نباید از این بابت شکایت کنیم.

 

 

شکست در مقابل اروگوئه

تیم ما نشان داده که خوب فوتبال بازی می‌کند و با هدف پیروزی به میدان می‌رود و هم در دفاع و هم در حمله عملکرد خوبی دارد. ولی من از آن بازی به شدت عصبانی ام چون نمی‌فهمم یک داور چطور ممکن است وقتی چهار متر با صحنه فاصله دارد پنالتی اعلام نکند. ما بد شروع کردیم ولی بعد بهتر شدیم. فوتبال بازی اشتباهات است و ما این را می‌پذیریم. ولی برخی اشتباهات را نمی‌شود پذیرفت.

 

من باید از تلاش بازیکنانم دفاع کنم. وقتی داور فقط 4 متر با صحنه فاصله دارد و سوت نمی‌زند این جنایت است. او ولی از فاصله 40 متری یک پنالتی مشکوک به نفع اروگوئه گرفت. من اولین بار است درباره داوری صحبت می‌کنم و نمی‌خواهم بهانه تراشی کنم. این هشداری است برای مسئولین فوتبال در این قاره. داور آن بازی باید توضیح بدهد که چطور از فاصله چهار متری پنالتی ما را ندیده.

 

 

 

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا