ورزشی

بیدوف: انتظار نتایج خوبی با ذوب‌آهن داریم

پنل اس ام اس هیرو

به گزارش “آلانه”، ذوب‌آهن در شرایطی با نتیجه 2 بر 2 مقابل فولادخوزستان متوقف شد که دارکو بیدوف مهاج صربستانی این تیم درخشش قابل توجهی داشت و موفق شد طی سه دقیقه 2 گل برای تیمش در دقایق 75  و 78 به ثمر برساند.

این بازیکن که در پنجره زمستانی لیگ نوزدهم به جمع سبزپوشان اصفهانی اضافه شد، در مورد حضور در ایران در گفتگویی که با “آلانه” انجام داد، اینطور توضیح داد:« فصل گذشته بسیار خاص بود. با رادولوویچ به عنوان سرمربی چند پیروزی مهم به دست آوردیم و همه چیز بعد از آن خیلی خوب پیش می‌رفت، که ویروس کرونا لیگ را تعطیل کرد.»

او سپس با اشاره به تغییر سرمربی و حضور بوناچیچ در 9 بازی باقی مانده سبزپوشان بیان کرد:« خیلی زود مربی باید تغییر می کرد و ما چند مسابقه دیگر داشتیم. داوری های ضعیف و تمام موضوعات دیگری که عنوان کردم، دلیل نتایج ضعیف تیم بودند.»

از بیدوف که تیم های زیادی را  در منطقه بالکان تغییر داده، در رابطه با چگونگی حضورش در لیگ ایران پرسیدیم و او در واکنش به این سوال گفت:« من با دعوت مربی تیم فوتبال ذوب آهن آقای میلیچ کرکیچ به ایران آمدم. او من را متقاعد کردم تا به ایران بیایم و چیزهای خوبی در رابطه با فوتبال ایران و باشگاه ذوب آهن به من گفت. او من را از فوتبال صربستان می شناخت و گفت که می‌توانم به باشگاه ذوب آهن کمک کنم.»

 

 

از بیدوف در رابطه با ممنوعین ورود بازیکنان و مربیان خارجی پرسیدیم و او در واکنش به این موضوع بیان کرد:« من در انتهای فصل گذشته بود که در رابطه با این قانون فهمیدم. این تصمیمی از طرف فدراسیون فوتبال ایران و اداره کنندگان آن است و همه باید به آن احترام بگذارند و از این موضوع خوشحالم که اجازه تمدید قرارداد به بازیکنان و مربیان خارجی داده شد.»

بیدوف مهاجم مهاجم 31 ساله ذوب آهن در مورد شرایط این تیم، در حالی که بازیکنان زیادی از جمع سبزپوشان جدا شده اند، عنوان کرد:« فکر می کنم تیم فوق العاده ای داریم؛ ترکیبی از بازیکنان جوان و باتجربه. فضایی که داریم، دقیقا مثل تمریناتی که انجام می دهیم فوق العاده هستند. به خاطر همین است که انتظار دارم نتایج خوبی در این فصل بگیریم، حتی اگر بازیکنان زیادی از جمع جدا شده باشند.»
او سپس در مورد رحمان رضایی و شیوه او توضیح داد:« رحمان رضایی کارش را به خوبی انجام می‌دهد  و من انگیزه بسیار زیادی دارم. او به همراه دستیارانش به خوبی انرژی مثبت و انگیزه را به بازیکنان انتقال می دهند.»

از بیدوف در رابطه با دو گلی که در بازی با فولاد ثبت کرد، پرسیدیم و او در واکنش به این سوال بیان کرد:« باید از هم تیمی هایم تشکر کنم؛ آنها من را به مهاجم بهتری تبدیل کرده اند. برای من هر بازی چالش جدیدی است. برای من بردن تیم اهمیت دارد و اینکه گل های من بخشی از این پیروزی باشند.»

از بیدوف در رابطه با کیفیت تیم ملی ایران با سرمربیگری دراگان اسکوچیچ پرسیدیم و او در واکنش به این سوال اینطور پاسخ داد:« ایران بازیکنان فوق العاده و مربی خوبی دارد و فکر می کنم آنها نتایج خوبی در آینده کسب خواهند کرد. همچنین باید بگویم من بسیار خوشحال خواهم شد که یک مربی از بالکان نتایج خوبی با تیم ملی ایران بگیرد. فکر می کنم مربیان در منطقه بالکان کیفیت بالایی در تمرینات و تاکتیک های فوتبال دارند و برقراری ارتباط خوب با بازیکنان باعث می شود که نتایج خوب به دست بیایند.»

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا