ورزشی

اختصاصی: حکم برائت رشید مظاهری (عکس)

پنل اس ام اس هیرو

به گزارش “آلانه”، پس از آنکه کمی بعد از گذشت ظهر امروز احمد مددی رسما اعلام کرد دعوی حقوقی سه جانبه بین باشگاه تراکتور، باشگاه استقلال و رشید مظاهری به سود دروازه‌بان آبی‌ها به پایان رسیده، این بازیکن راهی باشگاه استقلال شد تا در جلسه‌ای متفاوت از جلسات قبلی شرکت کند.

 

مسئله این روزهای استقلال، موضوع کاهش قراردادهایی است که در دوره احمد سعادتمند، مدیرعامل قبلی این باشگاه بسته شده، اما بعید است که ستاره‌های فصل نقل و انتقالات زیر بار این تغییرات بروند؛ کمااینکه درمورد رشید مظاهری هم این اتفاق نیفتاد و در نهایت صحبت‌های طرفین و کمی جدل بین مدیران و این بازیکن منجر به تغییر ماهوی قرارداد تا این لحظه انجام نگرفت تا مقرر شود صحبت‌های آنها فردا هم ادامه پیدا کند و پس از آن، قرارداد به‌صورت رسمی در هیأت فوتبال استان تهران به ثبت برسد.

 

مظاهری که در روزهای پایانی فصل گذشته به‌صورت یک‌طرفه اقدام به فسخ قراردادش با باشگاه تراکتور کرد، امروز و پس از گذشت حدود دو ماه معطلی در کمیته تعیین وضعیت، سرانجام رای نهایی را مبنی بر برائت خود از موارد شکایتی باشگاه تراکتور دریافت کرد و او حالا بدون مشکل می‌تواند فوتبال خود را در یکی از دو قطب فوتبال ایران ادامه بدهد.

 

 

او که پس از حضور در اردوی تیم ملی، به‌عنوان گلر شماره یک به استقلال پیوسته، حالا در طول سال باید شایستگی خود را برای وراثت پیراهنی که جمعی از بزرگترین چهره‌های تاریخ دروازه‌بانی ایران بر تن داشته‌اند، نشان بدهد.

 

مظاهری امروز در باشگاه استقلال از رای نهایی کمیته تعیین وضعیت باخبر شد که در آن، در دو مورد اقامه دعوای باشگاه تراکتور علیه وی و باشگاه استقلال مربوط شده بود، این پرونده بسته شده است. اگرچه تراکتوری‌ها در گذشته در نظر داشتند در صورتی که رای این شکایت به سود مظاهری باشد، این شکایت را در مراجع دیگر پیگیری کنند.

 

با این رای قطعی دوران تازه‌ای برای مظاهری آغاز شده و او باید خود را آماده رقابتی بسیار جدی چه در باشگاه استقلال و چه بیرون آن برای یورش مجدد به پیراهن تیم ملی آغاز کند؛ چیزی که هواداران استقلال هم از او انتظار دارند و دوست دارند دستکش طلایی پایان فصل به کسی جز او نرسد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا