ورزشی

کونته: کلوپ هم چهار سال جام نبرد

پنل اس ام اس هیرو

به گزارش “آلانه”، نراتزوری فصل را خوب آغاز نکرده و نتایج پرفراز و نشیب این تیم هواداران را نسبت به عملکرد آنتونیو کونته کمی ناامید ساخته است. اما این سرمربی پرافتخار ایتالیایی تاکید کرد یورگن کلوپ نیز در سالهای اول حضور در لیورپول موفق به فتح جام نشد و این پروسه زمان بر خواهد بود.

 

آنتونیو کونته گفت: “غیبت کریستن اریکسن در ترکیب؟ تصمیمات من بنا به مصلحت تیمی است نه یک بازیکن خاص. بازیکنان اینتر باید برای پیاده شدن ایده و یک پروژه افرادی کارآمد باشند تا بتوانند در سطح ملی و بین المللی رقابت کنند. بازیکنان مدرن باید سریع، قوی و مقاوم باشند و اگر به باشگاهی مثل اینتر بپیوندید، این روش امری طبیعی است.

 

 

آرتورو ویدال بازیکن بزرگی بوده . همیشه می داند در زمین چه کاری انجام دهد. او به دو هفته تمرین کامل نیاز دارد اما ما به طور مداوم بازی می کنیم و او باید در جریان مسابقات به بهترین فرم برسد.

 

درآمد یک سرمربی با آنچه در دوران کاری خود انجام داده تعیین می شود. هیچ کس در فوتبال چیزی به شما هدیه نمی دهد و حتی یورگن کلوپ در چهار سال اول حضور در لیورپول نیز فاتح هیچ جامی نشد. هیچ چیز برنده نشد. ساختن تیمی در سطح بهترین تیم های جهان به زمان و خریدهای مهم نیاز دارد. طی سالهای گذشته یک تیم کاملاً به فوتبال ایتالیا مسلط بوده و در این شرایط فاصله با رقبا زیاد می شود. شما نتیجه داخل زمین را می بینید، اما نتایج با کار کردن در طول هفته ها رقم می خورم. شما باید روی همه جزئیات کار کنید.

 

 

وقتی به اینتر آمدم هیچ چیز نه از امکانات، نه محیط، نه اعضای باشگاه و نه بخش پزشکی نمی دانستم و دانستن این موارد زمان بر است. اکنون من همه موارد را می دانم و این یک مزیت بزرگ است.

 

تمام تلاش ما صعود از مرحله گروهی لیگ قهرمانان است. در این سه دیدار نتیجه مورد نظرمان حاصل نشده، اما نشان دادیم که می توانیم در این رقابت ها بمانیم و تلاش می کنیم این اتفاق رخ دهد.”

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا