ورزشی

هشدار لوئیس فیگو به بارسلونا در مورد مسی

پنل اس ام اس هیرو

کد خبر: 1719280/29

زمان: 18:00  
1399/08/25

بازدید: 7,438

ستاره پرتغالی سابق بارسا و رئال معتقد است هیچکس نمی تواند مانع جدایی لیونل مسی شود.

به گزارش “آلانه”، لوئیس فیگو اولین کهکشانی رئال مادرید بود. او سال 2000 بارسا را به مقصد رئال ترک کرد و تبدیل به چهره ای منفور در کاتالونیا شد. فیگو در رئال روزهای بسیار خوبی داشت و محبوبیتی فراوان هم در میان هواداران این باشگاه دارد.

 

 

 

 

جدایی او در سال 2000 ضربه سختی به بارسا زد و بسیاری معتقدند اگر لیونل مسی تابستان امسال بارسا را ترک می کرد، ضربه وارد شده به این باشگاه تقریبا مشابه جدایی لوئیس فیگو و البته چند برابر بیشتر بود.

 

فیگو در مورد تلاش مسی برای جدایی از بارسا و احتمال جدایی او در تابستان بعد به مارکا گفت:« من هم مثل خیلی ها ابتدا شگفت زده شدم. نمی دانم پیشتر بین مسی و باشگاه چه رخ داده بود که تصمیم به جدایی گرفت.

 

 

 

 

در مورد اینکه مسی سال بعد از بارسا جدا خواهد شد یا خیر، باید چند مساله را در نظر گرفت؛ شرایط اقتصادی بارسا در سال آینده، وضعیت بودجه باشگاه برای پرداخت دستمزدها و مهمتر از همه تمایل خود بازیکن.

معتقدم اگر مسی نخواهد در بارسا بماند، هیچکس نمی تواند او را منصرف کند. هر تیمی دوست دارد یکی مثل لیونل مسی را داشته باشد و قطعا تمایل بارسا حفظ اوست اما باید دید هدف خود بازیکن چه چیزی است. اینکه او می خواهد فضایی جدید را تجربه کند یا به تیم مدیریت بعدی اعتماد خواهد کرد.»

 

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا