ورزشی

مشکل گریزمان پیوستن به یک تیم بحران زده است

پنل اس ام اس هیرو

به گزارش “آلانه”، دوران حضور آنتوان گریزمان در بارسلونا تا این لحظه هیچ شباهتی به شرایط رویایی مورد انتظار نداشته است. زمانی که بارسلونا تابستان سال گذشته با پرداخت 120 میلیون یورو به اتلتیکو مادرید او را به خدمت گرفت همه انتظار داشتند شاهد درخشش یک ستاره بزرگ با پیراهن بلوگرانا باشند. امیدی که رنگ ناامیدی گرفته است.

در یکی دو هفته اخیر جندین نفر از نزدیکان گریزمان به لیونل مسی حمله کرده و او را مقصر وضعیت بد ستاره فرانسوی عنوان کرده اند.

 

 

 

 

فلیپ مونتانیه سرمربی فرانسوی سوسیداد بین سال های 2011 تا 2013 که در این مقطع هدایت گریزمان را برعهده داشت، مثل دیگر فرانسوی ها نگران شرایط این بازیکن در بارسلوناست.

او در تشریح وضعیت گریزمان گفت:« هر کسی که آنتوان را می شناسد، می داند که او چه شخصیت دوست داشتنی ای است. همه او را دوست دارند و جدای از استعداد بالایش، بازیکنی است که سخت و مدام تمرین می کند. برخی می گویند مشکل او خودخواهی ون عدم ارتباط مناسب با ستاره های بارسلوناست اما اینطور نیست.

گریزمان مشکل خودخواهی ندارد و به خوبی با هم تیمی هایش ارتباط می گیرد. این اولین بار نیست که او تیم عوض می کند. در تیم ملی فرانسه وقتی کیلیان امباپه ظهور کرد، گریزمان بدون غرور به او کمک کرد تا مسیرش را پیدا کند. من اطمینان دارم که او با ستاره های بزرگ بارسا مثل لیونل مسی هیچ مشکلی ندارد.»

 

 

 

 

مونتانیه ادامه داد:« بدشانسی را عامل مهمی در وضعیت کنونی گریزمان می دانم. او در مقطع بدی به بارسا امده و این تیم با چند بحران و تنش دست به گریبان بوده و حتی کیفیت مسی را نیز دستخوش تغییر کرده است. گریزمان به یک محیط شاد نیاز دارد تا توانایی هایش را نشان دهد. او باید از فوتبالش لذت ببرد اما وضعیت بارسا حداقل الان برای او مناسب نیست.»

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا