ورزشی

فیفا حقوق مدافع لیورپول را می دهد

پنل اس ام اس هیرو

کد خبر: 1719289/42

زمان: 18:59  
1399/08/25

بازدید: 979

فیفا دستمرد جو گومز، مدافع مصدومیت و انگلیسی لیورپول را پرداخت خواهد کرد.

به گزارش “آلانه”، بحران مصدومیت های متوالی یکی پس از دیگری گریبان شاگردان یورگن کلوپ را می گیرد و جو گومز، مدافع میانی مرسی سایدی ها نیز هفته گذشته و در جریان تمرینات تیم ملی انگلیس دچار مصدومیت شدیدی شد. بعید به نظر می رسد جو گومز دیگر این فصل در ترکیب لیورپول به میدان برود و او نیز به ویرژیل فن دایک پیوسته است.

 

 

اما نشریه دیلی میل در گزارشی مدعی شد فیفا دستمزد هفته های 80 هزار پوندی جو گومز را پرداخت کرده و در مجحموع دو میلیون یورو به لیورپول بابت مصدومیت این بازیکن در جریان رقابت های ملی می دهد. باشگاه های انگلیسی همگی تحت حمایت این طرح بیمه ای از سوی فیفا هستند و در صورت مصدومیت بازیکنی در جریان بازی های رسمی، دوستانه و تمرینات، مورد حمایت این نهاد قرار می گیرند.

 

البته حداکثر پوشش این طرح 6.75 میلیون پوند است که 365 روز را پوشش داده و در واقع با حداکثر روزانه 18430 پوند برای هر بازیکنی در نظر می گیرد که دستمزد یک بازیکن سطح بالا و گرانقیمت می شود. لیورپول در ماه های اخیر مشکلات عدیده ای را به علت آسیب دیدگی بازیکنانش خصوصا در خط دفاعی تجربه کرده و به نظر می رسد این تیم در بازار زمستانی برای خرید یک مدافع جدید اقدام خواهد کرد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا