سیاسی

عرف: تلاش داریم تا انتخابات را با سلامت، مشارکت و رقابت برگزار کنیم

پنل اس ام اس هیرو

به گزارش حوزه دولت گروه سیاسی باشگاه آلانه، جمال عرف معاون سیاسی وزیر کشور، بعد از ظهر روز ۲۵ آبان ماه در مراسم تکریم و معارفه استاندار کرمان با اشاره به جامع بودن شخصیت شهید حاج قاسم سلیمانی اظهار کرد: دلسوزی نسبت به انسجام و اتحاد داخلی و جلوگیری از شکاف، دغدغه و ویژگی چهره داخلی شهید سلیمانی بود.

معاون سیاسی وزیر کشور در ادامه درباره شخصیت فدایی استاندار پیشین کرمان افزود: فدایی دو ویژگی برجسته ادب و اخلاق را دارند و سوابق اجرایی به وی کمک می‌کرد کار‌ها را به خوبی و موفق دنبال کند.

عرف با تشکر از تلاش‌ها و زحمات فدایی استاندار سابق کرمان تصریح کرد: زینی وند ذهن فعالی دارد و جوان و کوشا و با انگیزه است. با این انتصاب ۱۵ سال سن مدیریت استان کاهش پیدا کرد. امیدواریم زینی وند همین ریل گذاری و روند کار را با سرعت و انگیزه بیشتر پیش ببرد.

معاون سیاسی وزیر کشور بیان کرد: شاید مهم‌ترین سیاست دولت این است که بتواند با آرامش فضایی ایجاد کند که امنیت برقرار شود. در واقع، اقتصاد، امنیت و آرامش، اولویت‌های دولت است تا بتواند کار را دنبال کند.

وی اظهار کرد: درگیر یکی از پاندمی‌هایی هستیم که این نسل هرگز به خود ندیده و همه دنیا درگیر آن شده است. از ناحیه این پاندمی، فشار سنگینی روی مردم، مدیریت کشور و معیشت و بهداشت مردم وارد شده و در کنار آن فشار سنگینی هم از تحریم‌های ظالمانه وارد می‌شود. در این شرایط، مهم‌ترین وظیفه دولت این است این شرایط ویژه را به درستی و با سیاست گذاری دقیق پشت سر گذاشته و فضای آرامی برای برگزاری انتخابات‌های ۱۴۰۰ ایجاد کند.

عرف تصریح کرد: تمام تلاش ما این است که انتخابات را همراه با سلامت، امنیت، مشارکت و رقابت برگزار کنیم. باید تلاش کنیم انتخاباتی امن با مشارکت قابل قبول و حضور همه گروه‌ها و جناح‌هایی که در درون خانواده بزرگ انقلاب اسلامی تعریف می‌شوند، داشته باشیم.

معاون سیاسی وزارت کشور افزود: قطعا باید بیماری کرونا را هم به عنوان یک عنصر شگفتی ساز برای انتخابات ۱۴۰۰ ببینیم و همه تمهیدات لازم و تجاربی که در همه پرسی روسیه، پارلمان کره جنوبی و انتخابات آمریکا انجام شد، در نظر بگیریم تا مشخص شود کدام را می‌توانیم اجرا کنیم.

در این مراسم از خدمات محمدجواد فدایی استاندار سابق کرمان تجلیل و علی زینی وند به عنوان استاندار جدید کرمان معرفی شد.

انتهای پیام/

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا