ورزشی

عرب براقی: به خاطر فغانی من را خط زدند

پنل اس ام اس هیرو

کد خبر: 1719219/47

زمان: 11:45  
1399/08/25

بازدید: 8,758

امیر عرب براقی حذف نامش از داوران بین المللی ایران را به رابطه خویشاوندی را علیرضا فغانی مرتبط دانست.

به گزارش آلانه، امیر عرب براقی یکی از داورانی است که از لیست الیت ایران خط خورده و این اتفاق، عجیب به نظر می‌رسد.  او در گفتگو با خبرنگار ما درخصوص این که کمیته داوران گفته به زودی از حقوق خود دفاع خواهد کرد، عنوان کرد: کمیته داوران فکر نمیکنم باتوجه به چیزهایی که هست دفاعی داشته باشد و اصلا لیست بسته نشده و امکان تغییر هم موجود است و اگر دوستان بخواهند می‌توانند تغییر ایجاد کنند اما به اذهان القا میکنند که لیست بسته شده است.

 

وی افزود  من از هر طریقی پیگیری می‌کنم. این پیگیری در راستای حق است و میخواهم دلیل حذف شدنم را از این لیست بدانم. دلیل فنی هم برایش نیست و اگر بود حتما می‌گفتند. متاسفانه هیچ کس از جمله ریاست فدراسیون پاسخگو نیست و اگر اینطوری پیش برود من هم مجبورم حرف هایی را بزنم که گفتنی نیست.

 

عرب براقی که با فغانی رابطه خویشاوندی دارد، درباره احتمال حذفش به خاطر این رابطه گفت: حذف من قطعا به آقای فغانی ارتباط دارد. من منتظر پیگیری مسئولین هستم و اگرچه دوست ندارم خللی به مسائل داوری وارد شود اما حرف های زیادی برای گفتن دارم. دوستان دست دست می‌کنند که نتوانند لیست را تغییر دهند و خودشان هم می‌دانند که چه کار اشتباهی کرده‌اند. من میخواهم ارکان عالی رتبه فدراسیون ورود کنند؛ نظیر دبیرکل و رییس فدراسیون.

 

او درباره پیگیری اش هم تصریح کرد:من با آقای سهرابی صحبت کردم و هیچ توجیه فنی نداشتند. آقای مرادی گفتند سکوت کن و ۸ ماه بعد اسمت را وارد میکنیم. واقعا برای من تعجب آور است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا