ورزشی

رحمان و شروع خوب بدون تیم پرستاره (عکس) 

پنل اس ام اس هیرو

کد خبر: 1719298/41

زمان: 19:34  
1399/08/25

بازدید: 9,647

در مسیر سخت و پرچالش؛ 

ذوب‌آهن در فصل جدید رقابت‌های لیگ برتر بسیاری از مهره‌های کلیدی خود را از دست داده ولی شروع امیدوارکننده‌ای داشت.

به گزارش “آلانه”، از دست دادن بازیکنانی کلیدی نظیر دانیال اسماعیلی فر، مهدی مهدی پور، احسان پهلوان، محمدرضا عباسی، حمید بوحمدان، محمد نژادمهدی، و وفا هخامنش به علاوه چند بازیکن دیگر، نه تنها برای سبزپوشان که فصلی ناامید کننده را در لیگ نوزدهم داشتند، نگران کننده است، که برای هر تیم و باشگاهی چالش ایجاد خواهد کرد.

مدیران باشگاه ذوب‌آهن اما سعی کردند با خرید شهاب گردان خط دروازه متزلزل لیگ نوزدهم را بهبود ببخشند و در سایر نقاط زمین هم بازیکنانی برای پر کردن جای مهره‌های کلیدی که تصمیم به ترک تیمشان گرفته بودند، به خدمت گرفته شد.

به همین دلایل بود که شاید شروع خوبی برای سبزپوشان اصفهانی در شروع لیگ با توجه به قرعه سختی که با آن روبرو شده بودند، تصور نمی‌شد، ولی آنها نمایش دور از انتظاری مقابل فولادخوزستان داشتند و این تیم که یکی از مدعیان قهرمانی لیگ بیستم به شمار می رود را تا آستانه شکست پیش بردند.

 

 

 

 

 

رحمان رضایی و شاگردانش که از این نتیجه به شدت عصبانی بودند و معتقد بودند باید سه امتیاز بازی به حساب آنها واریز می شد، در دیدار دوستانه برابر سپاهان هم با دو گل پیروز شدند تا نشان دهند که تساوی برابر فولادخوزستان اتفاقی نبوده و آنها انسجام خوبی در مسابقات از خود نشان می‌دهند.

رحمان رضایی که یکی از بادوام ترین لژیونرهای فوتبال ایران به شمار می‌آید، این روزها در حال ساختن تیمی قابل احترام در تیم سابق خود است و باید ببینیم چطور از پس این چالش در روزهای آینده برخواهد آمد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا