ورزشی

رابیو: فرانسه ثابت کرد تیم بزرگی است

کد خبر: 1719240/50

زمان: 13:03  
1399/08/25

بازدید: 2,852

آدریان رابیو هافبک یوونتوس بعد از پیروزی فرانسه مقابل پرتغال گفت از پست جدید خود در فرانسه راضی است و خروسها با این پیروزی شکست مقابل فنلاند را فراموش کردند.

به گزارش “آلانه”، آدریان رابیو ستاره فرانسوی یوونتوس بعد از پیروزی 1-0 فرانسه مقابل پرتغال عملکرد تیمش را تحسین کرد و گفت با وجود اینکه توسط دیدیه دشان در پستی به خدمت گرفته می‌شود که به آن عادت ندارد ولی از وضعیتش در تیم ملی راضی است.

 

 

رابیو با اشاره به شکست 2-0 فرانسه در بازی دوستانه مقابل فنلاند که روز چهارشنبه گذشته اتفاق افتاد گفت فرانسوی‌ها می دانستند که باید با پیروزی در مقابل تیم قدرتمندی مثل پرتغال ثابت کنند که آن شکست یک اتفاق بوده است.

 

رابیو بعد از بازی دیشب در گفتگو با تلویزیون اکیپ گفت: ” بعد از بازی فنلاند باید خودمان را ثابت می‌کردیم. ما در مقابل فنلاند اصلاً خوب نبودیم و در سطح خودمان بازی نکردیم. بازی با پرتغال یک بازی جدی و حساس بود و در نتیجه ما انگیزه بیشتری داشتیم”.

 

 

ستاره یوونتوس در ادامه گفت: ” من در سیستم 4-4-2 فرانسه در این بازی در سمت چپ بودم ولی تا حالا به بازی در پست وینگر عادت نداشتم. من بیشتر متمایل به مرکز بازی می‌کنم. در این بازی سعی می کردم توپ را بدست بیاورم و به جلو حرکت کنم. این پست برای متوقف کردن هافبکهای رقیب پست خوبی است. با اینکه به این پست عادت ندارم خوشحالم که به خوبی توانستم از پسش برآیم”.

 

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا