ورزشی

در یوونتوس بازیکن کامل تری شدم

پنل اس ام اس هیرو

کد خبر: 1719303/42

زمان: 19:55  
1399/08/25

بازدید: 7,750

آدرین رابیوت:

آدرین رابیوت، هافبک تیم ملی فرانسه مدعی شد از زمان انتقال به یوونتوس تبدیل به بازیکن کامل تری شده است.

به گزارش “آلانه”، نام آدرین رابیوت در لیست انتظار تیم ملی فرانسه در جام جهانی 2018 بود و این بازیکن علاقه ای به حضور در اردو در آن مقطع نشان نداد تا مشکلاتی بین آدرین رابیوت و دیدیه دشان ایجاد شود. با این حال، رابیوت در جریان پیروزی 0-1 فرانسه در لیگ ملت ها در لیسبون برابر پرتغال، یکی از بهترین بازیکنان زمین بود و به نظر می رسد آن روزهای دشوار فراموش شده است.

 

آدرین رابیوت گفت:”پیوستن به یوونتوس و تغییر فضا باعث رشد من شد و اکنون احساس می کنم بازیکن کامل تر و شخص متفاوتی هستم. شما می توانید این تفاوت که در عملکرد در ترکیب تیم ملی فرانسه را نیز مشاهده کنید. من صبورانه منتظر لحظه بازی کردن شده و مشکلات گذشته با سرمربی را پشت سر گذاشتم.

 

 

من از شرایط حاکم فعلی چه در داخل زمین و چه خارج از زمین راضی هستم. من اجازه می دهم منتقدان صحبت کنند و این برای من هیچ معنایی ندارد، زیرا خودم می دانم که عاشق بازی در فرانسه هستم و برای حفظ جایگاه خود با لذت و اراده تمام راهی اردوی تیم ملی می شوم.

 

برتری مقابل پرتغال؟ ما قصد داشتیم خودمان را از اتفاقات دیدار مقابل فنلاند و عملکرد ضعیفی که ارائه دادیم خلاص کنیم. قصد داشتیم بازی را خوب شروع کنیم و این همان کاری بود که انجام دادیم. ما از نظر دفاعی فشرده بودیم، در هنگام هجوم می توانستیم باز هم به گل برسیم، اما در کل موقعیت های زیادی ایجاد کردیم. در پایان کمی تحت فشار قرار گرفتیم که این اتفاق در چنین بازی هایی طبیعی است.”

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا