ورزشی

درخواست مسی از بارسلونا زشت و اشتباه بود

پنل اس ام اس هیرو

به گزارش “آلانه”، لیونل مسی تابستان با ارسال یک بوروفکس به باشگاه بارسلونا رسما تقاضای جدایی کرد. او اعتقاد داشت می تواند اختیاری قراردادش را فسخ کند و باشگاه بعدی او مجبور به پرداخت بند فسخ 700 میلیون یورویی نخواهد بود. بارسلونا اما با درخواست مسی به شکلی قاطع مخالفت کرد و در نهایت مسی عنوان کرد که چون دوست ندارد باشگاه را به دادگاه بکشاند، یک فصل دیگر نیز خواهد ماند.

مسی در مصاحبه با وبسایت گل ضمن ابراز شدیدترین انتقادات از جوزپ ماریا بارتومئو رئیس بارسا، ماندنی شدنش را تایید کرد.

 

 

 

 

خاویر بورداس نایب رئیس سابق بارسلونا در مورد تلاش برای جدایی مسی در تابستان گفت:« مسی ذاتا یک برنده است و عاشق بارسا ولی پس از شکست 8-2 از بایرن و نتایج بد سال های اخیر در لیگ قهرمانان، خسته شد و تقاضای جدایی داد. او آزرده خاطر بود و درکش می کنم اما شیوه ای که برای جدایی انتحاب کرد، زشت و اشتباه بود.

در هر صورت باید پذیرفت که مسی هم انسان است و مثل هر کسی می تواند اشتباه کند. خوشبختانه او در داخل زمین خیلی کم اشتباه می کند. مسی فکر می کرد دورانش در بارسا تمام شده و می خواست در تیمی دیگر به کسب افتخار ادامه دهد اما حالا او را خوشحال و با انگیزه می بینم؛ هرچند هنوز مسی گذشته نیست. از اینکه او در بارسا ماند خیلی خیلی خوشحالم.»

 

 

 

 

بورداس ادامه داد:« یکی دیگر از دلایل نارضایتی مسی قضیه نیمار بود. او تصور می کرد ما همه تلاش مان را برای جذب نیمار نکردیم ولی اینطور نبود. ما تابستان گذشته هر کاری کردیم نیمار برگردد و حتی پی اس جی را وادار کردیم پای میز مذاکره بیاید اما در نهایت رقم درخواستی خیلی بالا بود. نیمار حاضر بود از بخش قابل توجهی از دستمزدش بگذرد و حتی بزرگان رختکن نیز خواستند تا بخشی از دستمزدشان را به نیمار اختصاص دهیم اما در نهایت نشد.

البته سپس پاندمی کرونا را شاهد بودیم و مشخصا اگر نیمار را جذب کرده بودیم، الان وضعیت اقتصادی باشگاه بدتر نیز بود.»

 

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا