سیاسی

تورم کمر مردم را شکسته است/ دولت چاره‌اندیشی کند

پنل اس ام اس هیرو

تورم کمر مردم را شکسته است/ دولت چاره‌اندیشی کندبه گزارش خبرنگار مجلس گروه سیاسی باشگاه آلانه، رجب رحمانی، نماینده مردم تاکستان در مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی امروز (یکشنبه، ۲۵ آبان) در تذکر شفاهی به دولت گفت: از دولت می‌خواهیم با توجه به همکاری و هماهنگی مجلس برای رفع گرانی، تورم، بی‌ثباتی بازار ارز و ممانعت از افزایش قیمت کالا‌ها که کمر مردم را شکسته است، چاره اندیشی کند.

وی افزود: مجلس حاضر است در این شرایط سخت همکاری همه جانبه‌ای با دولت داشته باشد، ضمن اینکه تیم اقتصادی دولت باید فعال بوده و در این زمینه برنامه داشته باشد.

رحمانی تصریح کرد: بی‌ثباتی بازار ارز کمر تولیدکنندگان را شکسته است و آنها نمی‌توانند برنامه‌ریزی داشته باشند که این امر می‌طلبد مسئولان ذی‌ربط برای ایجاد ثبات اقتصادی در کشور برنامه‌ریزی کنند، ضمن آنکه پیگیری حل مشکلات مردم به آمدن و رفتن یک رئیس جمهور آمریکا ارتباطی ندارد.

رحمانی گفت: بیش از ۳۰ هزار هکتار باغ انگور در استان قزوین وجود دارد و تولیدات کشمش روی دست تولیدکنندگان مانده است و به دنبال آن ۱۵۰ هزار شغل و خانوار در شرف فلج شدن هستند.

نماینده مردم تاکستان در مجلس بیان کرد: دولت باید برای فعالسازی صندوق توسعه کشمش وارد عمل شود و این در حالی است که ۴۲ درصد این بخش سهم دولت بوده و از سال ۹۸ باید ۲۴ میلیارد در آن واریز می‌کردند که محقق نشده است.

انتهای پیام/

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا