ورزشی

تایید ورزشگاه رفسنجان توسط سازمان لیگ (عکس)

کد خبر: 1719254/41

زمان: 15:06  
1399/08/25

بازدید: 9,018

پس از جلسه‌ میان مدیران باشگاه مس و مسئولان سازمان لیگ برگزار، مجوز میزبانی رفسنجانی‌ها در ورزشگاه شهدای مس صادر شد.

به گزارش “آلانه”، در شرایطی که باشگاه گل‌گهر نسبت به مصنوعی بودن چمن ورزشگاه شهدای مس رفسنجان گلایه‌هایی دارد، میزبانی مسی‌ها از شاگردان امیرقلعه‌نویی در این ورزشگاه مورد تایید سازمان لیگ قرار گرفت.

در همین راستا عصر روز شنبه 24 آبان‌ماه جلسه ای با حضور سهیل مهدی”مسئول برگزاری مسابقات لیگ برتر”، محمدرضا کشوری فرد” دبیر سازمان لیگ ” مجید زیندینی”مدیر عامل باشگاه ” ، علی علیزاده ” معاون فنی باشگاه ” و علیرضا دادگر”دبیر هیئت فوتبال استان کرمان درخصوص ورزشگاه شهدای صنعت مس رفسنجان در محل سازمان لیگ انجام شد که در پایان ورزشگاه شهدای صنعت مس رفسنجان جهت انجام دیدارهای خانگی تیم فوتبال صنعت مس مورد تایید سازمان لیگ ایران صورت گرفت.

 

لازم به ذکر است دیدار دو تیم فوتبال صنعت مس رفسنجان و گل گهر سیرجان عصر جمعه 30 آبانماه از ساعت 16:10 در ورزشگاه شهدای صنعت مس رفسنجان برگزار خواهد شد.

در پایان باید به این نکته اشاره کرد که ورزشگاه دیگری در کنار این ورزشگاه مس در حال افتتاح است که از امکانات بسیار خوبی برخودار است و به نظر می رسد حداکثر از شروع سال جدید با چمن طبیعی برای شاگردان محمد ربیعی قابل استفاده باشد.

 

 

 

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا