ورزشی

انریکه: پنالتی سوم هم بود آن را راموس می‌زد

کد خبر: 1719199/50

زمان: 09:20  
1399/08/25

بازدید: 6,659

لوئیس انریکه سرمربی اسپانیا از کاپیتان تیمش راموس که در بازی مقابل سوئیس دو پنالتی از دست داد حمایت کرد و گفت اگر پنالتی سومی هم در کار بود آن را هم راموس می‌زد.

به گزارش “آلانه”، در جریان تساوی 1-1 اسپانیا و سوئیس در دیدار دیشب دو تیم در لیگ ملت‌های یوفا سرخیو راموس کاپیتان اسپانیا دو پنالتی از دست داد ولی در پایان بازی لوئیس انریکه سرمربی لاروخا با حمایت تمام عیار از کاپیتانش گفت اگر در این بازی پنالتی سومی هم در کار می‌بود آن را هم راموس می‌زد.

 

 

در شبی که راموس با عبور از جان‌لوئیجی بوفون رکورد بیشترین بازی ملی در فوتبال اروپا را به خود اختصاص داد، کاپیتان اسپانیا در بازی مقابل سوئیس دو پنالتی را از دست داد. هر دو پنالتی او در نیمه دوم تسوط یان زومر دروازه بان سوئیس دفع شد.

 

 

لوئیس انریکه در پایان بازی به خبرنگاران گفت: ” رکورد پنالتیهای راموس مشخص است. او از این نظر یکی از بهترینها است. اینکه به خاطر از دست دادن یکی دو پنالتی یا حتی سه پنالتی بخواهیم این را فراموش کنیم منصفانه نیست. در این بازی اگر یک پنالتی دیگر هم بدست می آمد راموس دوباره پشت توپ می ایستاد. اینکه بخواهیم به خاطر از دست دادن دو پنالتی او را از مسئولیت پنالتی زنی در تیم ملی برداریم مثل شوخی است. ما یک لیست از پنالتی زن ها داریم و سرخیو راموس در جایگاه اول این لیست است”.

 

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا