ورزشی

انتقاد دی‌بروین از روی کین: واکر احمق نیست

پنل اس ام اس هیرو

کد خبر: 1719229/50

زمان: 12:30  
1399/08/25

بازدید: 6,474

کوین دی‌بروین ستاره بلژیکی منچسترسیتی از روی کین که کایل واکر هم‌تیمی‌اش را احمق خطاب کرده بود انتقاد کرد و گفت واکر شایسته تحسین است نه انتقاد.

به گزارش “آلانه”، روی کین اسطوره آرسنال و کارشناس این روزهای فوتبال انگلیس اخیراً با انتقادی بسیار تند از کایل واکر مدافع انگلیسی منچرسیتی از او به عنوان بازیکنی احمق و دست و پا چلفتی یاد کرده بود. اما کوین دی‌بروین ستاره بلژیکی منچسترسیتی با حمایت از هم تیمی اش برخاسته و با انتقاد از صحبتهای روی کین می‌گوید واکر یکی از باثبات ترین بازیکنان سیتی بوده و باید از او ستایش شود نه انتقاد.

 

 

صحبتهای تند روی کین زمانی مطرح شد که واکر در جریان تساوی 1-1 سیتی مقابل لیورپول یک پنالتی به حریف داد تا روی کین را عصبانی کند. واکر که از سال 2017 از تاتنهام به سیتی ملحق شده اخیراً صدمین بازی اش با پیراهن سیتی را انجام داده است.

 

دی بروین در صحبتهای خود گفت: ” به نظر من کایل از لحظه ورود به منچسترسیتی یکی از باثبات ترین بازیکنان ما بوده. او هرگز مصدوم نشده و دائماً برای سیتی بازی کرده. واکر یک بازیکن قابل اتکا است و دفاع خیلی خوبی است. او به نظرم کارش را عالی انجام می‌دهد”.

 

 

دی بروین در ادامه گفت: ” درباره چیزهایی که روی کین گفته… خب او مردی است که متفاوت است و همه این را می‌دانند. این نظر او است و روی کین کسی است که نظرش را به زبان می آورد”.

 

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا