ورزشی

اشتباه عجیب پوگبا در بازگشت به فرانسه(عکس)

پنل اس ام اس هیرو

کد خبر: 1719245/50

زمان: 13:40  
1399/08/25

بازدید: 17,789

پل پوگبا در دیدار فرانسه و پرتغال یک فرصت عالی گلزنی را از دست داد ولی از بخت خوبش با گلزنی انگولو کانته اشتباه او به بهای از دست رفتن دو امتیاز تمام نشد.

به گزارش “آلانه”، پل پوگبا هافبک فرانسوی منچستریونایتد دیشب به ترکیب تیم ملی فرانسه بازگشت تا در دیدار مقابل پرتغال در لیگ ملت‌های یوفا بازی کند. با اینکه دیدیه دشان سرمربی فرانسه در پایان بازی از او تمجید کرد ولی پوگبا بازی خوبی پشت سر نگذاشت. او به خصوص یک فرصت گلزنی عالی را از دست داد.

 

پوگبا که اخیراً در یونایتد با انتقادهای زیادی مواجه بوده در بازی دیشب فرصت ایده آلی برای باز کردن دروازه پرتغال پیدا کرد که هاز دست رفت.

 

پاس عالی رابیو به درون محوطه جریمه برای پوگبا

 

آدریان رابیو توپ را برای پوگبا به محوطه جریمه فرستاد ولی پاس رابیو پاس خوبی نبود و پوگبا با اینکه سعی کرد با سر به توپ ضربه بزند ولی نتوانست ضربه درستی به توپ زده و دروازه پرتغال را باز کند. ضربه عجیب و غریب او با انتقادهایی در داخل فرانسه مواجه شده است.

 

توپ با عبور از مدافع پرتغال در بهترین حالت ممکن مقابل پوگبا قرار گرفت

 

اما ضربه عجیب و غریب پوگبا فرصت گلزنی فرانسه را از بین برد

 

 

از بخت خوب پوگبا و دشان، این ناکامی او در باز کردن دروازه فرانسه به از دست رفتن دو امتیاز منجر نشد و فرانسوی ها با گل انگولو کانته موفق شدند سه امتیاز بازی پرتغال را به خود اختصاص دهند.

 

 

موقعیت با گرفتن راحت توپ توسط دروازه‌بان پرتغال به پایان رسید

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا