ورزشی

از کین و هندرسون برای کاپیتانی الهام می گیرم

پنل اس ام اس هیرو

کد خبر: 1719262/29

زمان: 16:05  
1399/08/25

بازدید: 4,183

دکلان رایس:

ستاره وستهام و تیم لمی انگلیس در 21 سالگی رویای رسیدن به کاپیتانی سه شیرها را دارد.

به گزارش “آلانه”، دکلاین رایس پس از درخشش در وستهام بود که توانست پیراهن تیم ملی انگلیس را به تن کند. این هافبک 21 ساله پیش از این سه بازی دوستانه برای ایرلند هم انجام داده بود اما در نهایت تصمیم گرفت برای انگلیس بازی کند.

رایس معتقد است بازی کنار ستاره هایی چون جوردن هندرسون و هری کین او را به بینش درستی در مورد کاپیتانی خواهد رساند. رایس در وستهام نیز یکی از کاپیتان هاست.

 

 

 

 

رایس که 11 بازی ملی دارد، در نشست خبری بازی با بلژیک گفت:« در رده باشگاهی خوش شانسم که بازی کنار مارک نوبل را تجربه کرده ام. رشد در باشگاه وستهام و کنار ستاره هایی چون نوبل به من کمک کرد تا بتوانم درک درستی از کاپیتانی داشته باشم. از کودکی رویای رسیدن به بازوبند کاپیتانی در فوتبال را داشتم و الان در 21 سالگی وقتی نوبل در زمین نیست، مربی بازوبند را به من می دهد. کاپیتانی در بازی های بزرگ برابر لیورپول و سیتی توصیف ناشدنی است.»

 

 

 

 

کاپیتانی سه شیرها:« از بازی کنار جوردن هندرسون لذت می برم. بازی مقابل او یک چیز است و بازی کنارش چیز دیگر. دستاوردهای او به خصوص در سال های اخیر نشان می دهد در مورد چه بازیکنی حرف می زنیم. تسلطش روی توپ و قدرت رهبری اش برایم یک الگو است.

هری کین نیز همینطور. او در بازی برابر ایرلند حاضر نبود ولی در رختکن حضور داشت. هری در رختکن کمک بزرگی برای تازه وارد هاست و با بازیکنان جوان شخصا صحبت می کند و روحیه می دهد. از هندرسون و هری کین که کاپیتان های واقعی هستند، الهام می گیرم.»

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا