ورزشی

آداما انسان نیست؛ بازی مقابلش ترسناک است

پنل اس ام اس هیرو

کد خبر: 1719277/29

زمان: 17:30  
1399/08/25

بازدید: 8,340

ترنت الکساندر آرنولد:

مدافع لیورپول می گوید مقابل هیچ بازیکنی به اندازه آداما ترائوره احساس ضعف و ناتوانی نکرده است.

به گزارش “آلانه”، فصل گذشته آداما ترائوره ستاره اسپانیایی وولوز تبدیل به یک چهره درخشان در فوتبال انگلیس شد. سرعت بالا و به خصوص شرایط بدنی فوق العاده ترائوره او را نقل محافل ورزشی کرد و حالا دیگر کمتر کسی است که با آداما آشنایی نداشته باشد. او اخیرا توانست نخستین بازی رسمی خود برای تیم ملی اسپانیا را نیز انجام بدهد.

 

 

 

 

بدن بزرگ و عضلانی ترائوره باعث می‌شود مدافعین حریف زمانی که در مقابل او قرار می‌گیرند فرصت زیادی برای گرفتن بدن ترائوره و مانع شدن از ادامه حرکتش داشته باشند. اما در فصل گذشته به نظر می‌رسید متوقف کردن او به این روش روز به روز برای مدافعین سخت‌تر می‌شود و به همین علت بود که عده زیادی معتقد بودند او برای لغزنده شدن و فرار از دست مدافعین حریف به بدن خود روغن می مالد.

 

 

 

 

ترنت الکساندر آرنولد مدافع راست ارزشمند لیورپول نیز یکی از تحسین کنندگان آداماست و بازی مقابل او را دشوار و ترسناک می داند.

 آنها سه بار برابر یکدیگر قرار گرفته‌اند و با این که لیورپول در هر سه بازی برابر ولوز به پیروزی رسیده اما الکساندر آرنولد می‌گوید که هیچ چیزی وجود ندارد که بتواند با سرعت ترائوره رقابت کند:« سبک تغییر جهت و سرعت گیری او شبیه انسان‌ها نیست. من هرگز در برابر کسی تا این حد احساس ناتوانی نداشته ام.»

 

 

 

 

آرنولد ادامه داد:« افرادی هستند که از شما سریع‌ترند و این اجتناب ناپذیر است اما شما می‌توانید خودتان را در موقعیت خوبی قرار دهید و با یک استارت وارد کورس شوید اما هیچ ترفندی در برابر آداما افاقه نمی‌کند. فصل گذشته را به خاطر دارم که آداما به آنفیلد آمد. او توپ را گرفت و به یکباره ناپدید شد. من هرگز تا پیش از آن، چنین چیزی ندیده بودم. او منحصر به فرد است.»

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا