ورزشی

3 جانشین احتمالی راموس در صورت جدایی کاپیتان

به گزارش “آلانه”، مشخص نیست که بالاخره بین رئال مادرید و سرخیو راموس بر سر تمدید قرارداد توافق خواهد شد یا خیر و همچنان احتمال جدایی کاپیتان وجود دارد.

سرخیو راموس از 4 ژانویه آزاد است تا با باشگاه های مدنظرش وارد مذاکره شود. هنوز پیشرفتی در مذاکرات تمدید او با رئال حاصل نشده و هر احتمالی در مورد او را می تواند متصور بود.

 

 

 

 

طبق ادعای اسپورت، سران رئال در صورت جدایی راموس روی 3 بازیکن نظر مثبت دارند.

 

 

 

 

 

اولی پائو تورس مدافع ملی پوش 23 ساله ویارئال است؛ دومی اریک گارسیا مدافع کاتالان منچسترسیتی که سخت مورد توجه بارسا نیز قرار دارد و سومی دیوید آلابا. هر دو اکنون در اردوی تیم ملی اسپانیا حضور دارند و نماینده های رئال مترصد فرصت هستند تا با انها وارد مذاکره شوند.

 

 

 

 

علاقه رئال به اریک گارسیای 19 ساله در نوع خود جالب است. گارسیا محصول آکادمی لاماسیاست و بارسا تابستان امسال تلاش زیادی برای بازگرداندن او داشت ولی منچسترسیتی حاضر نشد مبلغ واگذاری او را کاهش دهد. گارسیا نیز در پایان فصل قراردادش به اتمام می رسد و اگر پیشنهاد رئال جدی باشد، بین دو راهی بزرگی قرار خواهد گرفت.

 

 

 

 

به این دو باید دیوید آلابا را هم اضافه کرد. مدافع اتریشی بایرن تا پایان فصل قرارداد دارد و مذاکرات تمدید او نیز متوقف شده است. مشکل بزرگ در راه جذب آلابا دستمزد بالای این بازیکن است. مشکلی که در مورد تورس و گارسیا وجود ندارد.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا