ورزشی

نگرانی اینتر از مصدومیت اشرف حکیمی در آفریقا

کد خبر: 1719019/50

زمان: 10:00  
1399/08/24

بازدید: 1,444

رسانه‌های ایتالیایی گزارش دادند اشرف حکیمی ستاره مراکشی این تیم در دیدار تیم ملی کشورش در آفریقا مصدوم شده و این برای باشگاه ایتالیایی نگران کننده بوده است.

به گزارش “آلانه”، تیم ملی مراکش در جام ملتهای آفریقا به مصاف آفریقای مرکزی رفت و موفق شد حریفش را 4-1 شکست دهد. مراکش در این بازی به لطف درخشش ستاره های شاغل در اروپایش به یک پیروزی مقتدرانه دست یافت. اشرف حکیمی ستاره اینتر در دقیقه 10 اولین گل بازی را به ثمر رساند و حکیم زیاش دیگر ستاره مراکش هم دو گل برای تیم ملی کشورش زد.

 

 

اما مصدومیت اشرف حکیمی در نیمه دوم این مسابقه برای اینترمیلان و رسانه‌های ایتالیایی نگران کننده بوده است.

 

بر اساس اعلام رسانه‌های مراکشی، حکیم زیاش در نیمه اول بازی مراکش مقابل آفریقای مرکزی با دروازه بان حریف، جفری لمبت، برخورد کرده و دچار مشکل می‌شود. با اینحال او به بازی ادامه می‌دهد تا اینکه در دقیقه 58 دیگر قادر به ادامه نیست و تعویض می‌شود تا زکریا ابوحلال به جایش وارد میدان شود.

 

 

بر اساس این گزارشها حکیمی فردا مورد معاینات بیشتر قرار می‌گیرد تا میزان جدی بودن آسیب دیدگی اش مشخص شود. این بررسی‌ها مشخص خواهد کرد که آیا حکیمی می‌تواند در بازی برگشت مراکش مقابل آفریقای مرکزی که چهار روز دیگر برگزار می‌شود به میدان برود یا نه.

 

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا