ورزشی

نزدیک‌ترین دوست طارمی در پورتو کیست؟

پنل اس ام اس هیرو

کد خبر: 1719046/50

زمان: 11:20  
1399/08/24

بازدید: 16,995

مهدی طارمی خیلی سریع در پورتو جا افتاده ولی نزدیک‌ترین دوست او در این تیم یک جوان پرتغالی عضو تیم ملی جوانان این کشور است.

به گزارش “آلانه”، مهدی طارمی که از شروع فصل جاری به باشگاه پورتو یکی از بزرگترین باشگاه های پرتغالی ملحق شده علاوه بر نمایشهای خوب در این تیم موفق شده به سرعت در رختکن جا بیفتد. اما از میان همه بازیکنان پورتو او با یک نفر رابطه ای نزدیک تر دارد: روماریو بارو.

 

روماریو بارو بازیکن جوان پورتو

 

رسانه‌های پرتغالی گزارش دادند که روماریو بارو جوان پرتغالی که در تیم ملی زیر 21سال این کشور بازی می‌کند در این مدت کوتاه رابطه نزدیکی با طارمی برقرار کرده و در حال حاضر نزدیک ترین دوست او در این تیم است.

 

در آخرین بازی پورتو در لیگ پرتغال که یکشنبه هفته گذشته در مقابل پورتیموننزه برگزار شد و با پیروزی 3-1 پورتو به پایان رسید مهدی طارمی میزان رفاقت خود با روماریو بارو را در مقابل دوربینهای تلویزیونی به نمایش گذاشت.

 

 

طارمی که در این بازی در دقیقه 46 گل دوم تیمش را وارد دروازه حریف کرد ابتدا گلزنی خود را با بازیکنان پورتو در زمین جشن گرفت. اوتاویو اولین کسی بود که به سراغ طارمی رفت و بعد سایر بازیکنان پورتو هم برای جشن گرفتن به طارمی پیوستند. اما ستاره ایرانی تصمیم گرفت برای نشان دادن دوستی و رفاقت خود با ستاره جوان پورتو به سمت نیمکت برود و او را در آغوش بگیرد. بعد از این بود که برای هواداران پورتو شکی باقی نماند که روماریو بارو نزدیک ترین دوست طارمی در پورتو است.

 

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا