ورزشی

نامزد جنجالی ریاست فدراسیون فوتبال کیست؟

کد خبر: 1719059/47

زمان: 12:17  
1399/08/24

بازدید: 17,724

زنوزی برای انتخابات می‌آید؛

به نظر می‌رسد حضور محمدرضا زنوزی مالک باشگاه تراکتور در انتخابات فدراسیون فوتبال قطعی شده است.

به گزارش آلانه، مدتی قبل شایعه ورود زنوزی به انتخابات فدراسیون فوتبال دهان به دهان چرخید و حالا شکل واقعی به خود گرفته و مالک تراکتور قصد دارد که به شکلی وارد این کارزار شود و بعید هم هست که حضورش، نمادین باشد.

نکته مهم این است که زنوزی پس از اعلام آمادگی برای شرکت در انتخابات با تماس های متعددی از سوی مدیران فوتبال در ایران مواجه شد که حالا مهم ترین مشوق مرد پرسروصدای تراکتور برای تصدی بر ریاست فدراسیون به حساب می‌آیند.

 

زنوزی روی رای مدیران و همچنین هیئت های فوتبال چند استان ترک زبان حساب باز کرده و اگر برنامه هایش عملی شوند، احتمالا زنوزی به عنوان یک رقیب جدی در این انتخابات حضور خواهد داشت.

وی همیشه یکی از منتقدان سفت و سخت سیستم ورزش ایران و در راس آن ها وزارت ورزش و فدراسیون فوتبال بوده و حالا خود به میان گود آمده تا انتخابات را به چالش بکشد. ورود او به انتخابات فضا را به شدت رقابتی می‌کند و همچنین احتمالا ابعاد رسانه ای ماجرا هم تقویت خواهند شد.

 

زنوزی از اواسط دهه ۸۰ و با تأسیس باشگاه گسترش فولاد وارد فضای فوتبال ایران شد و حالا به عنوان مالک باشگاه تراکتور، یکی از پرسروصداترین مدیران ورزشی محسوب می‌شود؛ کسی که در ماه های آینده شانس خود را برای تبدیل شدن به نفر اول فوتبال امتحان خواهد کرد اما با رقبای جدی موجود، کار آسانی برای دستیابی به این هدف نخواهد داشت.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا