ورزشی

مسلمان – عبدی؛ هر دو دور از قلعه‌نویی(عکس)

به گزارش “آلانه”، سایپا طی فصل گذشته تغییرات زیادی در خط میانی داشت و ابراهیم صادقی نفرات جوان و با تجربه زیادی را در این پست امتحان کرد که پایان فصل برای نارنجی پوشان موجب شد تا سرمربی این تیم هم شناخت بیشتری از تیمش به دست آورد و در وسط زمین بازیکنان با کیفیتی به خدمت بگیرد تا در لیگ بیستم با ثبات بیشتری کارشان را دنبال کنند.

 

سایپا از نیم‌فصل سال گذشته محمدصادق بارانی را به‌عنوان هافبک دفاعی- میانی خدمت گرفت، اما در کنار او نیاز به بازیکن جنگنده و خوش فکری داشت تا علاوه بر توپ‌گیری از بازیکنان حریف، در انتقال توپ از خط دفاعی به بازیکنان هجومی و نظم دادن به بازی تیمی به آنها کمک کند و به همین منظور نارنجی پوشان مهرداد عبدی را از گل‌گهر جذب کردند.

 

 

مهرداد عبدی پس از دو سال موفقی که با نساجی مازندران داشت و با این تیم لیگ برتری شد، سال گذشته برای گل‌گهر به میدان رفت و بازی‌های خوبی برای سیرجانی‌ها به نمایش گذاشت ولی در پایان فصل تصمیم به جدایی و انتقال به باشگاه دیگری گرفت که از بین پیشنهاداتش، سایپا را انتخاب کرد تا در فضای این تیم کم‌حاشیه کارش را دنبال کند.

 

عبدی که با جدایی از گل‌گهر فصل را در جمع شاگردان امیر قلعه‌نویی در سیرجان شروع نکرد، در هفته اول با پیراهن سایپا مقابل پرسپولیس و توانست برابر هافبک‌های خوش تکنیک حریف پُرتلاش ظاهر شود و اجازه کار زیادی به آنها ندهد که امیدوار است در ادامه فصل هم بتواند این عملکرد را در برای نارنجی پوشان و تیم ابراهیم صادقی داشته باشد.

 

 

یک خط جلوتر از مهرداد عبدی و بارانی، سایپا نیاز به بازیکن طراح و تکنیکی داشت تا سرعت حملات را بیشتر کند و نارنجی پوشان را تبدیل به تیم هجومی‌تر کند که به همین دلیل، ابراهیم صادقی دست روی محسن مسلمان، بازیکن سابق پرسپولیس و سپاهان گذاشت.

 

محسن مسلمان که دوران درخشانی در پرسپولیس داشت و با این تیم به قهرمانی رسید، در سپاهان نتوانست روزهای خوب خود را ادامه دهد ولی حالا با جدایی از باشگاه اصفهانی و پایان کارش زیر نظر امیر قلعه‌نویی، امیدوار است در سایپا دوباره شرایط مطلوبی به دست بیاورد و توانایی‌های خود را به نمایش بگذارد.

 

 

سایپا پس از کسب تساوی ارزشمند مقابل پرسپولیس، در هفته دوم مهمان نفت مسجدسلیمان است و سرمربی جوان نارنجی پوشان امیدوار است با بهره‌گیری از این بازیکنان باتجربه در خط میانی و استفاده از دیگر نفرات پُرتلاش تیمش بتواند به نخستین پیروزی در لیگ بیستم دست پیدا کند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا