ورزشی

مدافع رئال مادرید و توصیه های جالب کرونایی

کد خبر: 1719172/52

زمان: 22:13  
1399/08/24

بازدید: 3,606

ادر میلیتائو، مدافع برزیلی رئال مادرید معتقد است که برای ریشه کن شدن ویروس کرونا باید همه با یکدیگر متحد شوند.

به گزارش “آلانه”، اخیراً تست کرونای ادر میلیتائو، مدافع برزیلی رئال مادرید مثبت شد؛ موضوعی که باعث شد این بازیکن از هم تیمی های خود دور شود و برخی از بازی‌های لوس بلانکوس را از دست بدهد. میلیتائو حالا با آگاهی از شرایط سخت ناشی از ویروس کرونا معتقد است که برای ریشه کن شدن این بیماری همه باید با یکدیگر متحد شوند.

 

ادر میلیتائو در این باره گفت: ” برای پیروزی بر این ویروس باید در کنار یکدیگر باشیم و به تمام توصیه‌ها گوش دهیم تا هر چه زودتر این شرایط پایان یابد و به زندگی عادی بازگردیم، بتوانیم کنار فرزندانمان باشیم و بیرون برویم. این وضعیت اصلا ساده نیست و فکر می‌کنم که برای همه اتفاقی دشوار به حساب می آید. بسیاری از خانواده‌ها غذایی برای خوردن ندارند و به این منظور مجبور کار کردن هستند.”

 

 

 

 

میلیتائو در ادامه گفت: ” من فکر می کنم که مردم باید به دیگران و خانواده هایی که نیاز به کمک دارند کمک کنند. همه چیز متفاوت است؛ مسابقات، بازی ها و فرهنگ کشورها. فکر می کنم برای اینکه همه چیز دوباره خوب شود باید به توصیه ها گوش دهیم. اکنون همه ما بیشتر از یکدیگر حمایت می کنیم و مردم به هم کمک می کنند. ما خوب کار می کنیم و قوی تر از آن بیرون خواهیم آمد.”

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا