ورزشی

مدافع انگلیسی و رونمایی از علت انتخاب چلسی

پنل اس ام اس هیرو

کد خبر: 1719157/52

زمان: 20:43  
1399/08/24

بازدید: 5,886

بن چیلول، مدافع تازه وارد چلسی درباره دلایل انتخاب این تیم صحبت کرده است.

به گزارش “آلانه”، بن چیلول کار خود را از آکادمی باشگاه لسترسیتی آغاز کرد و بعد از 11 سال حضور در این تیم نهایتاً در تابستان امسال از جمع آنها جدا شد و با قراردادی به ارزش 50 میلیون پوند به چلسی پیوست تا چالش جدید خود را در استمفوردبریج پشت سر بگذارد.

 

بن چیلول حالا در مصاحبه ای پیرامون دلیل انتخاب چلسی صحبت کرده و می‌گوید: ” چلسی یکی از بزرگترین باشگاه های اروپایی محسوب می‌شود و من در 23 سالگی بسیار مشتاق بودم که به این تیم بیایم و برای کسب جام ها به آن ها کمک کنم. همچنین با بسیاری از بازیکنان دیگر که به اینجا آمده بودند صحبت کردم و آنها نیز همین صحبت ها را درباره چلسی انجام دادند.

 

از طرفی فکر می کنم که در حرفه خود به یک چالش جدید احتیاج داشتم. ما می توانیم طی دو، سه، چهار یا پنج سال آینده جام های زیادی به دست آوریم.”

 

 

 

 

بن چیلول در ادامه گفت: “از زمانی که به چلسی آمده‌ام کاملاً احساس راحتی کرده ام و فکر می‌کنم که این موضوع به سرمربی و کادر او بستگی داشته است. همچنین سبک بازی چلسی کاملاً با نحوه عملکرد من متناسب است. سرمربی و کادر مربیگری همواره به من می‌گویند که اگر چه به عنوان مدافع جذب شده ام اما می توانم در حمله گل ها و پاس گل های زیادی به ثبت برسانم. من نیز سعی کرده‌ام که این فاکتور را به بازی خود در فصل جدید اضافه کنم.”

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا