ورزشی

لیورپول برای ستاره ناپولی دست به جیب می شود؟

کد خبر: 1719143/42

زمان: 19:14  
1399/08/24

بازدید: 11,564

کالیدو کولیبالی، مدافع سنگالی ناپولی دوباره مورد توجه لیورپول قرار گرفته است.

به گزارش “آلانه”، از شروع فصل بحران عجیبی در خط دفاعی گریبان یورگن کلوپ را گرفته و ورژیل فن دایک و جو گومز، دو مدافع میانی اصلی و باکیفیت این تیم احتمالا دیگر در فصل جاری برای مرسی سایدی ها بازی نخواهند کرد. بدین ترتیب لیورپول قصد دارد در فصل نقل و انتقالات زمستانی برای خرید یک مدافع جدید اقدام کند و احتمالا هدف آنها ستاره ای از سری آ خواهد بود.

 

 

حالا نشریه میرر مدعی شد که لیورپول یک بار دیگر برای خرید کالیدو کولیبالی، مدافع سنگالی و تنومند ناپولی تلاش خواهد کرد، اما به نظر می رسد باشگاه ناپولی قصد تخفیف دادن نداشته و کولیبالی را زیر رقم 70 میلیون یورو به فروش نخواهد رساند.

 

کالیدو کولیبالی مدت هاست زیر نظر تیم هایی چون لیورپول و منچسترسیتی قرار داشته و این شرایط اضطراری ممکن است باعث شود باشگاه انگلیسی حتی این رقم سنگین را نیز برای جذب این مدافع 29 ساله پرداخت کند. کالیدو کولیبالی تا سال 2023 با ناپولی قرارداد داشته و بارها از بازی کردن در این تیم ابراز رضایت کرده است. لیورپول سه سال پیش نیز فن دایک را در بازار زمستانی جذب کرد و این مدافع هلندی در ادامه تبدیل به یکی از بهترین بازیکنان جهان شد. این تجربه شیرین ممکن است مدافع عنوان قهرمانی در لیگ برتر را مجاب به پرداخت 70 میلیون یورو برای جذب کالیدو کولیبالی نیز بکند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا