ورزشی

لوئیس فیگو و رد شایعه عجیب توافق با پرز

پنل اس ام اس هیرو

کد خبر: 1719156/42

زمان: 20:39  
1399/08/24

بازدید: 9,863

لوییس فیگو، ستاره سابق فوتبال پرتغال مدعی شد اخبار جدایی لیونل مسی از بارسلونا را با تعجب دنبال می کرد.

به گزارش “آلانه”، بیست سال قبل و در یکی از جنجالی ترین انتقال های تاریخ فوتبال، لوییس فیگو از بارسلونا راهی رئال مادرید شد. اخباری در گذشته مبنی بر این وجود داشت که مدیر برنامه لوییس فیگو با فلورنتینو پرز توافق کرده و در صورت تغییر تصمیم این بازیکن، او باید جریمه سنگینی پرداخت می کرده است که البته لوییس فیگو این شایعات را تکذیب می کند.

 

 

لوییس فیگو گفت: “من نمی دانم اگر به رئال مادرید نرفته بودم باید جریمه ای پرداخت می کردم یا خیر. من فقط یک روز پس از پیروزی فلورنتینو پرز در انتخابات با رئال مادرید قرارداد امضا کردم و هرگز قرارداد یا تعهد مدیر برنامه ام با فلورنتینو را ندیدم و از چنین موضوعی مطلع نبودم. گفته شد که قرار است در صورت تغییر در تصمیم من یک سال دستمزد همه ارکان باشگاه رئال مادرید را پرداخت کنم، اما چنین توافقی را هرگز ندیدم.

 

شرایط اخیر لیونل مسی؟ من اخبار مربوط به لیونل مسی و تلاش او برای ترک بارسلونا در تابستان امسال را مانند همه دوستداران فوتبال دیده و تعجب کردم. مسی دلایل و انگیزه های خود را برای تصمیم گیری خواهد داشت و من نمی دانم چه اتفاقی افتاده است. همه باشگاه ها می خواهند بازیکنی مثل مسی را داشته باشند، اما این به عواملی از جمله وضعیت مالی باشگاه، دستمزد و در نهایت نظر خود این بازیکن بستگی دارد، اما به طور کلی در زندگی اگر نخواهید در جایی بمانید، چیزی نمی تواند مانع شما شود.”

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا