ورزشی

عضو هیات مدیره استقلال؛ من گم نشدم اما حرف نمی‌زنم!

پنل اس ام اس هیرو

کد خبر: 1719062/4

زمان: 12:36  
1399/08/24

بازدید: 9,072

در شرایطی که استقلال این روزها درگیر ماجرای پرداخت مطالبات بازیکنان و پرونده‌های مالی مربوط به فیفاست، انتشار خبری در خصوص یکی از اعضای هیات مدیره این باشگاه، با واکنش وی همراه شده است.

به گزارش “آلانه”، یکی از رسانه‌ها امروز در تیتری به کنایه از اعضای هیات مدیره استقلال که از روز حضور در این باشگاه، حضور کم در جلسات و همچنین برنامه‌های آبی‌پوشان داشته، با گم شدن وی یاد کرده است!

 

موضوعی که با گلایه هادی زبده شیرکوهی همراه شده است. عضو هیات مدیره استقلال که در تلاش بوده در ساختار مدیریتی شکل گرفته برای این باشگاه، امور محول شده به خود را دنبال کند، این موضوع را به عدم پاسخگویی به رسانه‌ها مربوط می‌داند و از آن به عنوان یک کنایه زشت یاد می‌کند.

 

زبده با اعلام اینکه سخنگوی باشگاه در حال حاضر حجت نظری است، دلیل عدم پاسخگویی خود را به این موضوع ربط می‌دهد و مدعی است که در این چارت تعریف شده، هر عضو هیات مدیره برنامه مدیریتی مربوط به خود را دنبال می‌کند و دلیل سکوت و دوری او از رسانه‌ها به این دلیل است. 

 

هادی زبده شیرکوهی، عضو هیات مدیره شمالی آبی‌ها، سابقه چندین سال مدیریت در شهرداری و همچنین تامین اجتماعی را در کارنامه دارد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا