ورزشی

شهردار مصری: صلاح در عروسی برادرش کرونا نگرفت

پنل اس ام اس هیرو

کد خبر: 1719040/50

زمان: 11:00  
1399/08/24

بازدید: 3,967

شهردار شهر زادگاه محمد صلاح در مصر ادعاها درباره اینکه او به دلیل شرکت در مراسم عروسی برادرش در این کشور به کرونا مبتلا شده را نادرست خواند.

به گزارش “آلانه”، دیروز رسماً اعلام شد که محمد صلاح ستاره مصری لیورپول که برای پیوستن به اردوی تیم ملی کشورش به مصر سفر کرده به ویروس کرونا مبتلا شده است. ساعاتی بعد پاسخ تست دوم صلاح هم مثبت اعلام شد و به این ترتیب او حالا مجبور است به مدت 10 روز خود را قرنطینه کند.

 

گزارشهای بسیاری حاکی از این بود که صلاح در بدو ورود به مصر در جشن عروسی برادرش شرکت کرده. ادعا می شد که صلاح با توجه به تصاویر منتشر شده از این عروسی، پروتکلهای کرونایی را رعایت نکرده و به همین خاطر به ویروس کرونا مبتلا شده است.

 

 

اما شهردار شهر نجریج، شهر زادگاه محمد صلاح در مصر، که خود در مراسم عروسی شرکت داشته این ادعاها را رد کرد و گفت صلاح با رعایت فاصله اجتماعی و پروتکلها در عروسی شرکت کرده و امکان ندارد در این مراسم عروسی به ویروس مبتلا شده باشد.

 

این در حالی است که در تصاویر منتشر شده صلاح در حالی دیده می‌شود که ماسک به چهره نداشته و به دیگران نزدیک شده و حتی در حال رقص با چندین نفر دیده می‌شود.

 

 

اما شهردار شهر زادگاه صلاح در گفتگو با گل مدعی شد: ” همه چیزهایی که گفته شده نادرست است. در یک عروسی هیچکس دیگران را 5 بار بغل نمی کند. صلاح کلاً یک ساعت در مراسم عروسی شرکت داشت و خیلی هم محتاط بود. او هرگز ماسک را از صورتش برنداشت و تنها زمانی که می خواست عکس بگیرد ماسکش را برمی داشت. صلاح حالش خوب است و علائم ندارد. من با پدرش و عمویش صحبت کرده ام و این را می دانم”.

 

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا