ورزشی

سرقت ماشین لوکس هری کین در روز روشن

پنل اس ام اس هیرو

کد خبر: 1719058/50

زمان: 12:11  
1399/08/24

بازدید: 13,277

اتوموبیل رنج‌روور 100هزار پوندی هری کین در حمله ای در روز روشن به سرقت رفت. این سرقت در روز روشن دنیای فوتبال را در بهت و حیرت فرو برد.

به گزارش “آلانه”، روزنامه انگلیسی سان گزارش داد سارقین در روز روشن به اتوموبیل رنج‌رور 100هزار پوندی هری کین ستاره تاتنهام و تیم ملی انگلیس حمله کرده و آن را به سرقت برده اند. در تصاویر دوربینهای مداربسته مشخص است که یک دار و دسته سارق از پیش اتوموبیل هری کین را نشان کرده و پیش از اقدام به سرقت چند بار از مقابل آن رد می شوند.

 

 

کین سومین بازیکن تاتنهام است که در ماه‌های اخیر هدف سرقت قرار می‌گیرد. پیش از این دو هم تیمی او دله آلی و یان فرتونگن هم هدف حمله سارقین مسلح قرار گرفته بودند.

 

 

در تصاویر مداربسته مشخص است که سارقین بعد از چند بار عبور از مقابل ماشین هری کین و بررسی جزئیات، با استفاده از یک وسیله الکترونیک قفل مرکزی را باز کرده و سپس ماشین را به سرقت می برند.

 

یک منبع نزدیک به هری کین به روزنامه سان گفت: ” هری معتقد است یک دار و دسته خلافکار که فوتبالیست‌ها را هدف گرفته به او حمله کرده. نوع و شکل این سرقت نشان می‌دهد که تصادفی نبوده. دوربینهای مداربسته نشان می‌دهد سارقین چند بار از مقابل ماشین او عبور کرده اند. این سرقت مشخصاً با طرح و برنامه صورت گرفته. خوشبختانه مدارک و اشیای شخصی هری در ماشین نبوده”.

 

 

این منبع در ادامه صحبتهایش به سان گفت: ” پلیس به هری گفته با توجه به روند پیچیده سرقت بعید است که بتواند ماشین او را پیدا کند. هری از اینکه به کسی صدمه نرسیده خوشحال است چون مهم برای او این بوده که به خودش و خانواده اش در این ماجرا آسیبی نرسد”.

 

هری کین کاپیتان تاتنهام این روزها در انتظار تولد سومین فرزند خود است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا