ورزشی

رسمی؛ تهران تعطیل شود لیگ هم تعطیل می شود 

کد خبر: 1719036/34

زمان: 10:49  
1399/08/24

بازدید: 3,741

در صورتی که دولت تصمیم به تعطیلی دو هفته ای تهران به خاطر ویروس کرونا بگیرد بازی های لیگ برتر هم به مدت دو هفته تعطیل خواهد شد. 

به گزارش “آلانه”، غلامرضا بهروان از اعضای سازمان لیگ و رییس کمیته صدور مجوز حرفه ای در این باره می گوید: « برنامه‌هایمان را آماده کردیم و تلاش می‌کنیم بازی‌ها باید به صورت منظم برگزار شوند اما الان تمام تصمیمات توسط ستاد ملی مقابله با کرونا گرفته می‌شود که فصل‌الخطاب است. اگر آن‌ها چنین تصمیمی بگیرند ما ملزم به اجرا و اطاعت هستیم. شاید امروز تصمیم بگیرند که تهران را تعطیل کنند و این شامل حال مسابقات هم می‌شود. این اتفاق احتمالا روی برنامه‌های فوتبال تأثیر می‌گذارد که برای لیگ ما و برنامه‌ریزی آن خوب نیست.»

 

بازی ها در هفته ای که گذشت به خاطر بازی تیم ملی در برابر بوسنی تعطیل بود و در صورت تعطیلی دو هفته ای تهران که امروز هیات دولت درباره آن تصمیم گیری خواهد کرد وقفه ایجاد شده در لیگ برتر 3 هفته خواهد شد که به نظر می رسد تیم ها تمرینات خود را دنبال و تلاش خواهند کرد در دو هفته پیش رو بازی های دوستانه انجام دهند. این در حالی است که در ماه های اخیر مسابقات فوتبال در همه جای جهان با رعایت پروتکل های بهداشتی برگزار شده و هم چنان ادامه دارد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا