ورزشی

راهکار جالب PSG برای تمدید قرارداد نیمار و امباپه

پنل اس ام اس هیرو

کد خبر: 1719095/29

زمان: 14:55  
1399/08/24

بازدید: 12,716

گزارش؛

پی اس جی سخت در تلاش است تا هر طور که شده بر سر تمدید قرارداد با نیمار و کیلیان امباپه به توافق برسد.

به گزارش “آلانه”، یکی از بزرگترین دغدغه های پی اس جی تمدید با ستاره های بزرگش است. نیمار و کیلیان امباپه تنها تا ژوئن 2022 قرارداد دارند و به خصوص اخبار و شایعات زیادی در مورد جدایی امباپه و انتقالش به رئال نیز به گوش می رسد.

 

 

 

 

سران باشگاه پاریسی علی رغم شایعات اما پا پس نکشیده اند و این روزها طبق تایید لئوناردو مدیر ورزشی باشگاه، مذاکرات با هر دو بازیکن را جدی تر پیگیری می کنند. پی اس جی به خوبی می داند که تمدید قرارداد با امباپه چقدر دشوار است. ستاره جوان سودای بازی در رئال مادرید را دارد و نیمار هم که گفته می شود حالا بیش از همیشه خواهان ماندن در پاریس است نیز توقعاتی دارد.

 

 

 

 

لئوناردو اما برای راضی کردن این دو به تمدید،راهکارهای خود را دارد. او در مصاحبه اخیر خود به نوعی فاش ساخت که چگونه قصد دارد نیمار و امباپه را به تمدید راضی کند:« پی اس جی برای 5 سال آینده ابرقدرت اروپا خواهد بود و تیمی مدعی برای فتح لیگ قهرمانان. زمانی این تورنمنت در سیطره یکی دو تیم خاص بود ولی حالا دیگر قدرت گذشته را ندارند و نوبت به پی اس جی و تیم های دیگر رسیده است.»

 

 

 

 

بدون شک مدیر ورزشی برزیلی پی اس جی به رئال و بارسا اشاره داشت. او می داند که برای امباپه و نیمار، قدرتمند بودن تیم و اینکه بتواند برای فتح لیگ قهرمانان شانس بالایی داشته باشد، از اهمیت اول برخوردار است. او به خصوص در مذاکرات خود با امباپه به وی خواهد گفت که رئال دیگر قدرت گذشته را ندارد و شانس زیادی برای فتح لیگ قهرمانان در سال های پیش رو نخواهد داشت.

لئوناردو برای امباپه توضیح خواهد داد که ماندن در پی اس جی به مراتب شانس او برای فتح لیگ قهرمانان را بالاتر خواهد برد و انتخاب رئال در مقطع فعلی چندان به سود او نیست. لئوناردو در این ماموریت دشوار موفق خواهد شد؟

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا