ورزشی

راز درخشش ستاره اسپانیایی در یوونتوس چیست؟

کد خبر: 1719161/42

زمان: 21:26  
1399/08/24

بازدید: 8,403

آلوارو موراتا، مهاجم اسپانیایی یوونتوس شرایط خود را در این تیم خوب توصیف کرد.

به گزارش “آلانه”، آلوارو موراتا گزینه اول مدنظر کادر فنی یوونتوس در تابستان نبود، اما او شروع رویایی در ترکیب بیانکونری داشته و به گلزن اول این تیم در همین مدت کوتاه تبدیل شده است. آلوارو موراتا مدعی شد استمرار قرار گرفتن در ترکیب ثابت نقش مهمی در ارائه این عملکرد از سوی او داشته است.

 

 

آلوارو موراتا گفت: “من در شرایط خوبی بوده و اعتماد به نفس دارم. مسئله مهم یافتن تور دروازه و گلزنی است، زمان گلزنی در تیم ملی اسپانیا نیز فرا خواهد رسید. این دومین بار در دوران حرفه ایم است که بیش از 60 دقیقه برای شش دیدار متوالی بازی می کنم. ثبات برای همه بازیکنان مهم است و در یووه من شرایط مد نظر خود را دارم. من همان شخص و همان بازیکن سابق بوده و شاید فقط بالغ تر شده ام که این ویژگی با گذر زمان حاصل می شود.

 

فقط موضوع مهم حضور یا عدم حضور در ترکیب ثابت است. در سال های دیگر و حتی در اولین مقطع حضورم در یوونتوس این ثبات برایم وجود نداشت، البته آن موقع من تنها 19 سال سن داشتم. هرچه بیشتر بازی کنید، آرامتر بوده و بیشتر می توانید به این فکر کنید که وقتی توپ را در اختیار دارید باید چه کار کنید. اگر تیم ملی اسپانیا نیاز به مهاجم داشته باشد، من فکر می کنم می توانم آن بازیکن باشم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا