ورزشی

درخواست سرمربی پیکان برای آوردن VAR به لیگ

پنل اس ام اس هیرو

کد خبر: 1719057/39

زمان: 12:07  
1399/08/24

بازدید: 3,736

سرمربی تیم پیکان تهران از مسئولان فدراسیون فوتبال خواست سیستم کمک داور ویدئویی را هرچه سریع تر وارد لیگ برتر کنند.

به گزارش “آلانه”، در حالی که رقابت های لیگ برتر بیستم هنوز روزهای ابتدایی خود را سپری می کند، بسیاری از تیم ها نگران وضعیت داوری ها هستند. اشتباهاتی که گاها داوران در دیدارهای هفته اول لیگ برتر داشتنند استرس هایی را وارد کرده است.

مهدی تارتار سرمربی پیکان که تیمش هنوز مسابقات لیگ را شروع نکرده و روز سه شنبه در اولین گام و در دیدار معوقه از هفته نخست باید به مصاف صنعت نفت آبادان برود، یکی از مربیانی است که نگرانی هایی بابت داوری ها دارد. او در این خصوص به ایسنا گفته است: « مهم‌ترین مساله در حال حاضر اضافه شدن سیستم VAR به داوری است. چون می‌بینیم با اشتباهاتی که صورت می‌گیرد، خیلی تیم‌ها متضرر می‌شوند. البته داوران خوبی داریم که زحمت می‌کشند اما می‌بینیم در همه جای دنیا سیستم کمک داور ویدئویی حاکم شده است. امیدوارم فدراسیون فوتبال هم خیلی زود این سیستم را به فوتبال ایران بیاورد.»

وی افزود: «متاسفانه چون سیستم کمک داور ویدئویی وجود ندارد، برخی تیم‌ها متضرر می‌شوند. در این میان تیم‌ها هم یاد گرفته‌اند که هر تیمی از داوری طلبکار باشد، در آینده می‌تواند سود ببرد. این یک واقعیت است. ما باید طوری رفتار کنیم که همه بدانند این گونه نیست که اگر (از داوری) طلبکار شدید، سود می‌برید. یک تیم که (از داوری) متضرر می‌شود، هفته‌های بعد برایش جبران می‌کنند. این موضوع نباید باب بشود.»

گفتنی است؛ دیدار صنعت نفت آبادان و پیکان تهران روز سه شنبه از ساعت 16:40 در ورزشگاه تختی آبادان برگزار می شود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا